Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko koledzy jesli wpadne na spota w sobotę to stawiam ta flachę jak nic ,wczoraj na zbigniewa byłem psiakrew 3 się zjawiło no i poległem ale tanio skóry nie sprzedałem a dzis główka boli ze c... :kwasny:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stolik już zarezerwowałem :good:

Opublikowano

gdzie jest po prostu ? nie mogę skojarzyc miejsca :mysli:

Opublikowano

gdzie jest po prostu ? nie mogę skojarzyc miejsca :mysli:

vis`a vis Kasztelanki, po drugiej stronie deptaku jest przejście w bramie na ul. Kałłątaja, w połowie przejścia jest PoProstu

:wink4:

Opublikowano

gdzie jest po prostu ? nie mogę skojarzyc miejsca :mysli:

vis`a vis Kasztelanki, po drugiej stronie deptaku jest przejście w bramie na ul. Kałłątaja, w połowie przejścia jest PoProstu

:wink4:

Obok klubu IMPULS :naughty::decayed:

Opublikowano

siemka co tam:?[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 17:21_________________________________________________dostałem na maila takie coś..... sprzedam psa :kox: :kox:

sprzedam_psa.jpg

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobre nieeeeeeee :polew: :polew:

Opublikowano

he co jutro spocik co............ :wink4:

Opublikowano

yO!

siemka Pawciu, siemka Maxiu, a co ty taki dzikus, nawet na myjnie na bajere nie zajechales, tylko umyl auto i spierdolka[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 19:28_________________________________________________Siemka Grzesiu, spocimy sie, co;p

Opublikowano
:good::kox:
Opublikowano

yO!

siemka Pawciu, siemka Maxiu, a co ty taki dzikus, nawet na myjnie na bajere nie zajechales, tylko umyl auto i spierdolka[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 19:28_________________________________________________Siemka Grzesiu, spocimy sie, co;p

Śpieszyłem się bardzo i za 2 ziko płukałem furacza :P

Może jutro zawitam do was na jakieś piwko jak mnie nikt nie wygoni ;)

A Paweł mi zrobił hamulce i teraz się jeździ jak po drugim chipie ;)

Opublikowano

hehe, drugi chip:D a jakie heble wstawiles? bo ja to sie swoimi chwalic nie bede :gwizdanie:

a na browar wpadaj! no i do kaletki sie zapisz

Opublikowano

no własnie Maxym jedizesz do Kaletki ?? :naughty:

Opublikowano

Heble te co wcześniej Brembo+Ferodo, tylko zapieczone były, bo wstyd się przyznać wcisnąłem zardzewiałe tłoczki w zaciski i się zapiekły i ciągle hamowały :P

A do Kaletki... hmm... może jutro na piwie się zdecyduje ;)

Opublikowano

lol tu nie ma opierdalania sie, decyduj sie i basta! tylko wez peruke kwiatka!:P

Opublikowano
  • Autor

nie uwiezycie cos sobie wkreciłem ze ten piwny jest dzisiaj i o maly wlos nie wyladowalem w po prostu :wallbash:

na szczescie cos mnie podkusilo aby sprawdzic kto bedzie i dopiero zalapalem ze to jutro :wallbash: :wallbash:

pozdro ziomki :tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ja tak nawet po najebaku nie mam ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.