Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: Z wieczora Panowie :)
  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Piekna zime mamy tej wiosny :naughty::decayed:

Opublikowano

:bry:

no u nas już ze 3cm spadło wciągu godziny :no:

Opublikowano

:hi:

Piekna zime mamy tej wiosny :naughty::decayed:

Zobaczycie jak zaraz wiosna wystrzeli :dance2::JC_fan::banan3:

Opublikowano

no i dzis jest ... słońce ,bo ciepło to na pewno nie

i vettel pierwszy w australii mozna sie było tego spodziewac --oczywiscie mówie o pool positions :>

Opublikowano

gdyby nie ten kers to Heidfeld na pewno byłby na pole position ;)

Kubica pewnie po tych klasyfikacjach zaczął już chodzić :evil:

Opublikowano

Zaleczeq czytałeś?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=194732.0[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 17:35_________________________________________________wpisz vin i będziesz wiedział

http://www.audi.de/de/brand/de/service/service_fuer_ihren/rueckrufaktionen.html

Opublikowano

wiem Marek juz mi pisał ale wpisalem VIN i sie chyba nie łapie cos tam po szkopsu bylo napisane :polew:

zreszta pier.. ich akcje serwisowa na cewki :naughty: W tamtym roku i tak wymieniałem na nowki z ASO :)

[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 20:05_________________________________________________btw kto jutro bedzie na spocie ?? :decayed:

Opublikowano

ja bede z Kwiatkiem, tylko mam nazieje ze % mi wyparuja:D

a co do te akcji to moze i ja sie zalapie, dowiem sie w poniedzialek

Opublikowano

ja tez mam zamiar sie wstawic na spocik :decayed:

Opublikowano

no to git :decayed:

Opublikowano
:good: 14.30 jak napisał prezes chyba
Opublikowano

ja tez postaram sie zaleciec ale bede tak o 15 :)

Opublikowano

i ja :)

Opublikowano

joker-lukasz

Gdzie , Jak i o Której ?!.

godzina to pewnie jakoś miedzy 15-16, a co do miejsca to ostatnie głowne skrzyżowanie jak sie jedzie w olsztynie i jest znak na Suwałki czy tam augustów :tongue4: nie wiem dokładnie :naughty:

jak chłopaki u Was pogoda? założyłem już letnie i w nocy z niedzieli na poniedziałek wracam do gdańska i nie wiem czy można przycisnąć żeby sie nie posypać :gwizdanie:

wie ktoś może jak jest na trasie z giżycka do Olsztyna? po później powinno być już raczej ok :)

Opublikowano

piekne słoneczko kolego i temperaturka juz na plus 5 w cieniu na ta godzinkę -a w nocy to juz inna sprawa :kwasny:

Opublikowano

planuje wyjechać tak 4-5 nad ranem więc nie powinno być tragedii skoro słoneczko ładnie świeci :)

dzięki za info :hi:

Opublikowano

piknie swieci ze hej -szerokosci kolego zycze i 3m sie :good:

Opublikowano

Spot jak zawsze udany :>

lista ze spotu KLUBU A4 POLSKA :tongue4:

czaja77

kwiatko+kolega Michał

arko72

Zaleczeq

adrianus

Maxym83

gruby1983r

kolega ze srebrnego AFN :mysli:

+Klub Audi Kormoran Olsztyn

jak kogoś nie wpisałem to przepraszam :embarrassed::)

Opublikowano

Podziekowal za spota :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.