Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No racja wiało ale atmosferę podgrzewały Twoje kawały :polew: :polew: :polew:

jak nazywał się ten filmo-kabaret low....?

a i naklejkę też dostałem tylko zastanawiam się gdzie ją nakleić :mysli:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wpisz liwko w google i jazda miłego ogladania :hi:

Opublikowano
:good: i vice versal :decayed:
Opublikowano

oo.. to ja zrobie podsuowanie.. taka liste sie znaczy :)

na spcocie bylo... w pi*du ludzi :) tadam !! ladnie? :D

i dzieki Adrian za mieszka.. +15 koni mocy !! :D :D powaga - dziex ogromne! :notworthy:

Opublikowano

moje podsumowanie na szybcika:

z ekipy a4-klub.pl stawili sie:

-zbychz

-kwiatko

-maxym

-mayhem+ewa

-arko72

-kolega z niebieskiego b6 (zawsze zapominam nicka, sorki wielkie)

-nowy kolega yogi300

-ja :kox:

ponadto;

-Michal(przyszly wlasciciel a6c5)

ekipa z kormorana;

-marianb

-pawel z zana

-espe

-segment

-hiszpan z kamila

-tomkom

-drozda

-reszty nie pamietam :decayed:

a teraz lista wielkich nieobecnych:

gdzie sie podziali, te nasze chlopaki?:

-taktus, czaja, skrzypek, no i 4lo mial sie pochwalic

pawelek, to sie kurowal, wybaczone:)

Opublikowano

Adrian :notworthy: za listę, miałem się do tego zabrać ale jakoś mi się odechciało :>

Opublikowano

Ja byłem na spocie duchem z wami :gwizdanie:

Opublikowano
:mysli: taaaaa... chyba z promilami raczej niz z nami :decayed:
Opublikowano

nieee, nasz krol olsztyskich nastolatek zaliczyl ze mna takiego 60sekundowego spota :kox:

dzieki Michas :hi:

Opublikowano

a to ok :)

Opublikowano

moje podsumowanie na szybcika:

[...]

Pozwolę sobie uaktualnić Twoją listę:

-zbychz

-kwiatko

-maxym

-mayhem+ewa

-arko72

-Marw :arrow2: kolega z niebieskiego b6

-yogi300

-Adrianus

ponadto;

-Michal(przyszly wlasciciel a6c5)

ekipa z kormorana;

-Alex - białe A100 C3 quattro

-marianb i Aneta - V8

-pawel z Żana - czerwone A4 B5 1.9TDI quattro

-espe - srebrne B4 2.3

-segment - zielone B4

-hiszpan z Kamila ......

-tomkom - A100 C4 2.6 Avant

-drozda - A coupe 2.8q

-emsi - S4 z Madmaxa

-Losix - TT 1.8t quattro

-patrykcooo - żółte Coupe quattro 2.8

- kolega z zielonego Audi 80 - zapomniałem imię :embarrassed:

- kolega z A4 B5 Avant, który przywiózł felgi Porsche.

- Wielebny - biały Escort

Pewnie też kogoś pominąłem :)

Kilka moich zdjęć:

https://picasaweb.google.com/Marianb30/SpotRus10Kwietnia2011#

Opublikowano

olali mnie.. moja liste.. ide spac.. :P

Opublikowano

Nastepnym razem juz chyba nie będę nowym kolega :tongue4:

Przyjezdzał bym częściej ale mam troszke kilometrów a i w niedziele to też rożnie bywa :gwizdanie:

Opublikowano

no ok Yogi, juz nie nowy, teraz jestes stary ziom :decayed:

:good:

Opublikowano

Wykorzystałem listę Adriana. Yogi, już zmieniłem :) Masz ładne autko. Mayhem, Twoja lista była zaje...cie konkretna :polew:

Opublikowano

Marianb good job :good:

Opublikowano

Dzieki Marianb. Musze kiedys wstawic jakieś fotki na forum żeby inni ocenili ale jakos nie mogę sie zebrać.

Opublikowano

z ekipy a4-klub.pl stawili sie:

...

ekipa z kormorana;

...

Wszyscy dostali wlepki to teraz wszyscy są z jednej ekipy :polew: :polew: :polew:

marianb, jeszcze na 2 minuty pojawił się nasz airbrushmastah białym wieś fordem WIELEBNY (pewnie dostał forda do do robienia :polew:)

Przy okazji dziękować za spocika. Fajnie że dosyć licznie było.

Fakt faktem mało nas nie wywiało stamtąd hehehe.

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 22:54_________________________________________________ :hi:

Lista obecności ze spota 10.04.2011 r.:

-zbychz

-kwiatko

-maxym

-mayhem+ewa

-arko72

-Marw :arrow2: kolega z niebieskiego b6

-yogi300

-Adrianus

-Michal(przyszly wlasciciel a6c5)

-Alex - białe A100 C3 quattro

-marianb i Aneta - V8

-pawel z Żana - czerwone A4 B5 1.9TDI quattro

-eSPe - srebrne B4 2.3

-segment - zielone B4

-hiszpan z Kamila ......

-tomkom - A100 C4 2.6 Avant

-drozda - A coupe 2.8q

-emsi - S4 z Madmaxa

-Losix - TT 1.8t quattro

-patrykcooo - żółte Coupe quattro 2.8

- kolega z zielonego Audi 80 - zapomniałem imię :embarrassed:

- kolega z A4 B5 Avant, który przywiózł felgi Porsche.

- Wielebny - biały Escort

- szybki-ens - A6 C4 AEL Q

Pewnie też kogoś pominąłem :)

Zdjęcia by marianb

Dodałem ensa bo ci się o nim zapomniało :gwizdanie:

Opublikowano

Wstawać śpiochy nowy dzień nadchodzi!!!

Andrzej dzięki za :afro::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.