Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to własnie wrociłem Z 3City :decayed: i zaraz ogar i na miasto na melanz :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ello ello!!

ja juz dzis zyje,

jak tradycja nakazuje, lany poniedzialek, zalalem :decayed:

4lo!!

widzialem Cie dzis w Nidzicy jak sie woziles :good:

btw, na rynku w nidzicy normalnie wysyp a'4ek, na placu wolnosci chyba z 15 dzis stalo

Karlos!

Ciebie tez widzialem, 17.20 skrecales z tuwima w sikoraka busem, ja Ci macham, a Ty nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to zebym jechał po aucie :decayed: ale prawda jest taka ze ta fura trafia z rak do rak :mysli: czyli wniosek nasowa sie sam cos jest w nim nie tak :chytry: nikt by nie robił projektu 500+ zeby zaraz sprzedac osobie X gdzie osoba X za jakis niedługi czas probuje sprzedac dalej osobie Y :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z glownych minusow to z tego co mowil msi, spalanie w miescie przy spokojnej jezdzie:

100pln/100km !

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to auto kolegi sero, bestia z silnikiem AAN,

kilka razy sero pozamiatał nim na Rusi... daje radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem od siebie tylko tyle

po:

1. Adrian kupujac auto 500 konne nie liczmy ze spalnie bedzie 10l na 100 km :tongue4:

2. Marek wiesz ja widze to tak kazdy te auto widział kazdy słyszał :cool1: ale ja

a) nigdy nie widziałem wykresu tego auta

B) wykres wykresem samochod kreskami nie jedzie :kox: licza sie czasy o ktorych ja nigdy niesłyszałem np 1/4 mili

3. duzo sie naczytałem na temat 2.2T głowna bolaczka tego silnika jest to http://www.racingforum.pl/blog/albert/index.php?showentry=1#comments

4. suma sumarum cos z tym autem musi byc nie tak skoro co chwile zmienia własciciela

takie jest moje zdanie :)

Jezeli chodzi o mody to prawda jest taka ze era 2.2T i 1.8T juz mineła :beksa: teraz rzadza 2.7BiT i VR6 :) a przyszłosc bedzie nalezec do 2.5T z TTRS i RS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie powiem nic złego na temat fury kolegi. Sero powiedział co i jak jest z tym autem, czemu je sprzedał a i emsi też dodał swoje powody sprzedaży (czy jedzie czy nie tego nie wiem bo nigdy tym nie jechałem). Tak czy siak powodzenia w sprzedaży.

Adrian sorki ale w ogóle Cię nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...