Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to za zycie bez kolegów ( 1.30 teraz mam ) :naughty::polew: a i dalej piwkuje he he

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja to własnie wrociłem Z 3City :decayed: i zaraz ogar i na miasto na melanz :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

co to za zycie bez kolegów ( 1.30 teraz mam ) :naughty::polew: a i dalej piwkuje he he

no ładnie :good:

Ja to własnie wrociłem Z 3City :decayed: i zaraz ogar i na miasto na melanz :gwizdanie: :gwizdanie:

powodzenia na melanżu :beer1:

Opublikowano

panowie zapisalem sie na zlot :gwizdanie: :naughty: :naughty: Cieszycie sie zapewne :polew:

Opublikowano

średnio, już miałem nadzieję, że ciebie nie będzie. Znowu będziesz smucił i nieśmieszne kawały opowiadał :sick3:

:polew:

W końcu męska decyzja :good: :good: :good:

Opublikowano

ta jeszcze co .On do was na spoty chyba przyjeżdżał :mysli:

Opublikowano

ello ello!!

ja juz dzis zyje,

jak tradycja nakazuje, lany poniedzialek, zalalem :decayed:

4lo!!

widzialem Cie dzis w Nidzicy jak sie woziles :good:

btw, na rynku w nidzicy normalnie wysyp a'4ek, na placu wolnosci chyba z 15 dzis stalo

Karlos!

Ciebie tez widzialem, 17.20 skrecales z tuwima w sikoraka busem, ja Ci macham, a Ty nic :(

Opublikowano

nie to zebym jechał po aucie :decayed: ale prawda jest taka ze ta fura trafia z rak do rak :mysli: czyli wniosek nasowa sie sam cos jest w nim nie tak :chytry: nikt by nie robił projektu 500+ zeby zaraz sprzedac osobie X gdzie osoba X za jakis niedługi czas probuje sprzedac dalej osobie Y :decayed:

Opublikowano

jeden z glownych minusow to z tego co mowil msi, spalanie w miescie przy spokojnej jezdzie:

100pln/100km !

:/

Opublikowano

ja powiem od siebie tylko tyle

po:

1. Adrian kupujac auto 500 konne nie liczmy ze spalnie bedzie 10l na 100 km :tongue4:

2. Marek wiesz ja widze to tak kazdy te auto widział kazdy słyszał :cool1: ale ja

a) nigdy nie widziałem wykresu tego auta

B) wykres wykresem samochod kreskami nie jedzie :kox: licza sie czasy o ktorych ja nigdy niesłyszałem np 1/4 mili

3. duzo sie naczytałem na temat 2.2T głowna bolaczka tego silnika jest to http://www.racingforum.pl/blog/albert/index.php?showentry=1#comments

4. suma sumarum cos z tym autem musi byc nie tak skoro co chwile zmienia własciciela

takie jest moje zdanie :)

Jezeli chodzi o mody to prawda jest taka ze era 2.2T i 1.8T juz mineła :beksa: teraz rzadza 2.7BiT i VR6 :) a przyszłosc bedzie nalezec do 2.5T z TTRS i RS3

Opublikowano

Ja tam nie powiem nic złego na temat fury kolegi. Sero powiedział co i jak jest z tym autem, czemu je sprzedał a i emsi też dodał swoje powody sprzedaży (czy jedzie czy nie tego nie wiem bo nigdy tym nie jechałem). Tak czy siak powodzenia w sprzedaży.

Adrian sorki ale w ogóle Cię nie widziałem.

Opublikowano
  • Autor

Wszystkiego najlepszego Zbyszek :good::drunk:

Opublikowano

No Zbyszek, zdrowia, szczęścia i w ogóle :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

100 lat :):drunk:

Opublikowano

200 lat :kox:

:drunk:

Opublikowano

najlepszego --- i oby ci sie dobrze działo , w dzień lezało w nocy stało :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.