Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co ona tam ma ?? :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sto lat Zbyszek ! :hi:

Opublikowano

dzięki dzięki za życzonka :>

Opublikowano

Zbychu 100 LAT!!! :kwiatek:

Załek dobry ten filmik :shocked:, trochę na starcie kolesiom zmiękłą pyta :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

r36 z passata teo nowego?

co to za motor?

Opublikowano

3.6 v6 300km :> taki silnik znajomy ma własnie w corrado :naughty: bedzie na Night power w lipcu na lubelskiej 1/4 mili :kox:

w tym roku ogolnie poczatek lipca beda same za***iste imprezy

1. 1-2 lipiec Street Wars III na ulicy witosa

2. 3 lipiec WST eliminacje mistrzostw polski na 1/4 Dajtki

3. 9 lipiec Night Power 1/4 ul.lubelska

Opublikowano

3.6 v6 300km :> taki silnik znajomy ma własnie w corrado :naughty: bedzie na Night power w lipcu na lubelskiej 1/4 mili :kox:

w tym roku ogolnie poczatek lipca beda same za***iste imprezy

1. 1-2 lipiec Street Wars III na ulicy witosa

2. 3 lipiec WST eliminacje mistrzostw polski na 1/4 Dajtki

3. 9 lipiec Night Power 1/4 ul.lubelska

znów te trzy imprezy wygram... już się nudno robi :gwizdanie:

:lol1: :lol1:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

NO TO ZA WYGRANYCH BEDZIE MOZNA WYPIC JAKIS BRO ,MOGA BYC 2 , NO GÓRA TSY :gwizdanie:----jedni jeżdzą drudzy piją piwko :naughty:

Opublikowano

3.6 v6 300km :> taki silnik znajomy ma własnie w corrado :naughty: bedzie na Night power w lipcu na lubelskiej 1/4 mili :kox:

w tym roku ogolnie poczatek lipca beda same za***iste imprezy

1. 1-2 lipiec Street Wars III na ulicy witosa

2. 3 lipiec WST eliminacje mistrzostw polski na 1/4 Dajtki

3. 9 lipiec Night Power 1/4 ul.lubelska

A na VWmanie do Pruszcza ktoś się z Was w tym roku wybiera ? :kox:

Opublikowano

Ja od dwóch lat się wybieram i nigdy nie mogę dotrzeć :>

Ale lipiec w Ols. zaczyna się ciekawie.

Macie jakieś plany na MAJÓWKĘ? (poza oczywistymi :beer1: :naughty:)

Opublikowano

Wczoraj mój Michał wpadł Hondą w potężną dziurę w asfalcie na "drodze" między Klebarkiem Dużym a Klewkami,

nie przewrócił się i szczęście nic mu się nie stało, w motorze dwie felgi pogięte, w tym tylna pęknięta :evil:

zdarzenie 21.30, na policję czekaliśmy do 23 godz., spisali i zdjęcia porobili, mam świadków i będę walczył o odszkodowanie od właściciela drogi :evil:

szczęściem trafił się znajomy i busem przetransportował nam hondę.

Opublikowano

dobrze ze tylko tak to sie skonczyło -ach te nasze drogi :wallbash:

Opublikowano

Joł! :hi:

Chlopaki i dziewczeta posiadajace Facebooka! Mam do Was wielka prosbe, bylbym wdzieczny za pomoc w akcji z ponizszego linka:

http://www.facebook.com/note.php?note_id=167574009962841

Generalnie chodzi o pomoc w zdobyciu aparatu dla domu dziecka w Gryźlinach, glosowanie trwa do dzisiaj do 24:00, a brakuje doslownie kilkunastu glosow zeby wygrac chociaz kompakcik cyfrowy albo drukarke. Nie chcialem pisac tego na ogolnym, bo jestem jeszcze troche za krotki :kox: ale mozliwe ze Wasza pomoc wystarczy! :) Z gory dzieki!

Opublikowano

właśnie wróciłem z synem z kina helios --film THOR 3D , szczerze polecam ze względu na efekty specjalne- bajka, historia taka sobie ale reszta :kox: pozdro :thumbup:

Opublikowano

no to taktus, uff ze nic sie nie stalo,a i powodzenia w walce :good:

maciek- nie mam konta na fb

btw majowka, dzialka, browar grill:) no i pucowanko autka:D

Opublikowano

Witam, jeżeli ktoś jest chętny to dziś w Olsztynie odbędzie się przejazd konwoju AUDI oraz innych chętnych klubów, m. in PASSAT. Start o godz 14 z parkingu pod szubienicami.

Opublikowano

a co to za impreza ?

Opublikowano

W dniach 1-3.05.2011 odbywa się zlot Audi 80 w Ramsowie. Chłopaki dziś przyjadą na wycieczką do Olsztyna i przy okazji zorganizowali przejazd przez miasto. Ja też planuję podjechać :)

Opublikowano

Karlos i jak klocek? pasowal?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.