Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka

dzis moje autko zostało odmłodzone po przez pranie wnętrza..... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siemka

dzis moje autko zostało odmłodzone po przez pranie wnętrza..... :gwizdanie:

ja tez planuje taki zabieg, dwójka dzieci robi swoje :gwizdanie:

Opublikowano

vanish i jazda :kox:

polecam zamiae na skore, idealnie sie teraz fotele nagrzewaja, plecy dokladnie cale mokre, jest gitarra :evil:

Opublikowano
  • Autor

vanish i jazda :kox:

polecam zamiae na skore, idealnie sie teraz fotele nagrzewaja, plecy dokladnie cale mokre, jest gitarra :evil:

uroki skórki :tongue4:

Opublikowano

bo jak skora to tylko wentylowana :decayed:

btw Monika Grzegorza widziana wczoraj ok21 koło wys bramy :naughty:

Opublikowano

siemano!

same szpiegi, sherlocki, i poiroty na forum:D

Opublikowano

łoo ale przyimprezowałem sobie wczoraj :naughty: :gwizdanie: to lubie :decayed:

Opublikowano

Jutro spot a mnie nie będzie :decayed:

Deklarujcie się kto będzie jutro na Rusi.

Żeby nie było kichy. Bo Arko się od nas odpisze :decayed::wink4:

Jeżeli jutro będzie cienko, to w poniedziałek wrzucę ankietę.

Albo niedziela albo środa, albo pipka albo pomidorek :decayed:

Opublikowano

ja sie wybieram -no chyba ze inni nie jada to po co bede tam sam siedział ;( - nigdy sie od was nie odpisze he he, bedziecie sie meczyc ze mną do końca waszych dni :tongue4:

taktus , własnie sie dowiedziałem z informacji ,ze w warszawie prezydent polski B. KOMOROWSKI uroczyscie otworzył nową aleje aleję radiowej 3 -gratuluje stałemu słuchaczowi :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

mnie jutro nie bedzie:/

musze troche z Marta jutro poplazowac po szkole, bo mloda placze i steka ze mnie nie widuje

takze ja jestem za sroda w tym tygodniu!:)

Opublikowano

mnie dziś nie ma .prędzej środa na 80% :)

Opublikowano

to zaczyna byc jasne ze dzis nie bedzie spota ,ok zajrze jeszcze pózniej pozdro

Opublikowano

przyjezdza ktos ?? czy mam tez olac i isc na piwo ?? :decayed:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 12:53_________________________________________________byłem na spocie było za***iście przyjechałem zapaliłem fajke i pojechełem :no:

takze ja narazie odpuszczam sobie spoty jak bedzie spot piwny to chetnie wpadne :naughty:

Opublikowano

siemka.

Załęk na spocie sam???

Chyba środy będą lepszym terminem spotów! ja jestem za środą!

Opublikowano

Nawet ja chciałem wpaść po długiej nieobecności, bo autko już naprawione i śmiga ładnie, tylko że się zorientowałem dopiero ok 18 że dziś wypada spot :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

Załeczeq , wiem ze to kulawe przezycie ale tak to juz jest ze zawsze cos komus wypadnie -mnie dzis syn zaprosił na miasto i nie mogłem odmówić sorka :hi:

Opublikowano

dlatego mowie urwa jest sezon letni i duzo ludzi gdzies wybywa :) dlatego

1.robimy ankietę w jaki dzien robimy spota

2.deklarujemy sie kto bedzie a kto nie

3. w sezonie letnim robimy spota 1 w miesiacu albo ebac spoty samochodowe i robimy spoty piwne :) a na jesien i zime ludzie maja wiecej czasu to latwiej bedzie sie spotkac furami :kox:

Opublikowano

załek dobrze gada

Opublikowano

też tak myślę ,sroda lepszy termin

Opublikowano

filetowy dawaj ankiete :naughty: i zamknij watek zlotu w kaletce :tongue4: porzadek w domu i zagrodzie musi byc :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.