Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

naszego vipa zacnego jak z dywizjonu w sikoraka wyjezdzal, o!

wracałem z BP, z pełnym bakiem lecimy jutro na Iron Maiden :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1-szy :hi: dzień dobry :decayed: trochę się napier.... :naughty: ale to szczegół :embarrassed: co się ku*** nasłuchałem kopiuchofana to szok :kox: 330d po sofcie mu pali w mieście ok 8 :polew: :polew: :polew: :polew: no myślałem ze jebnę z brechtu :naughty: i koles wkręcał

po 1sze potrafi diesla zakrecic o 7tys

po 2 opierdala s4b5 400+ :polew: :polew: :polew: :polew:

p.s najebałem się i nie ma błędów bo to nie ja pisałem tylko dyktowałem koleżance :decayed:

Opublikowano

Ogłaszam konkurs, kto jutro pierwszy przywita się na forum :kox:

Do wygrania :mysli: :mysli: :mysli: wielkie NIC :polew:

Siemano :>

Jestem pierwszy czekam na nagrode :decayed:

1-szy :hi: dzień dobry :decayed: trochę się napier.... :naughty: ale to szczegół :embarrassed: co się ku*** nasłuchałem kopiuchofana to szok :kox: 330d po sofcie mu pali w mieście ok 8 :polew: :polew: :polew: :polew: no myślałem ze jebnę z brechtu :naughty: i koles wkręcał

po 1sze potrafi diesla zakrecic o 7tys

po 2 opierdala s4b5 400+ :polew: :polew: :polew: :polew:

p.s najebałem się i nie ma błędów bo to nie ja pisałem tylko dyktowałem koleżance :decayed:

Michaś się nie liczy bo nie spał.......... :polew:sam oczywiście :gwizdanie:

Pozdro i miłego dnia... Ja już w pracy :decayed: trzeba dziewczynie kolegi ustroić autko bo pilne :naughty:

Opublikowano

2-gi :polew:

Opublikowano

Pawel :shocked::kox:

jestes przekozak, o 5.56 to ja sie na drugi boczek kladlem i snilem o rs4

Iron Maiden- zazdroszcze!!

a Ty Zalek opowiedz o tej akcji ze starowki co typek z radiowozu uciekal :polew:

Opublikowano

:hi: wstałem :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 11:26_________________________________________________a co do akcji to nie wiem za co go zgarneli podobna jakas afere krecił :mysli: i wpadły psy i ten koles stał z tym typkiem co drzwi otworzył i z jakas pupa :naughty: wpała policja i on cos tam cwaniakował to go powineli do radiowozu a ten koles podszedł i otworzył :naughty: i uciekli obaj ale mieli pecha bo tam obok targu rybnego szli inni policjanci i ich razem powineli :decayed:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 11:29_________________________________________________btw Pawełku spałem sam :gwizdanie: chyba tak mi sie wydaje :kox::naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 11:30_________________________________________________Ruska dyskoteka w piaskownicy

prawie jak w Kaletce :naughty:

Opublikowano

w Kaletce :mysli:

to jest klub ,,dresiarzy ''

ciekawe co brali przed tą dyskoteką :hahaha:

Opublikowano

siemka,

ulica sikorskiego przy 170kmh całkiem inaczej wygląda :decayed:

Opublikowano

właśnie chciałem to wkleić.

ale widzę, że są szybsi hehe[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 16:08_________________________________________________Arko a może oni są u ciebie (ci co wyszli w środę) :polew:

Opublikowano

całkim mozliwe ale to na piłsudskiego najpierw trafia a po wyroku do mnie dopiero!! :naughty::polew:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

będą mieli czas aby poćwiczyć bieganie na setkę

:polew:

Opublikowano

koledzy szukam stolarza w olsztynie? zna ktos jakiegos?

Opublikowano

drzwi, stolik, krzesło....?

meble to Czaja!

Opublikowano

bardziej chodzi mi o naprawe ala tapicerską, chodzi o osłone fotela -takie zdobienie z przodu z drewna -wypada mi cholercia z tego fotela i musze to zrobic raz a konkretnie

Opublikowano

siema spiochy!!

pobudka, nie ma opierdalania sie :kox:

Opublikowano

ta juz wstałem :disgust:

Opublikowano

mnie o,5 godz. temu obudził mój kot -nawet w sobote nie da pospac :no:

Opublikowano

Uff, wczoraj o trzeciej nad ranem wróciliśmy :decayed:

Sonisphere festival 2011 - nie da się opisać :good:

na oko było ok. 60 tyś ludzi, pełno ciasno i można było napierdzielać pijanych kręcących młyn - i tak nie czuli :polew:

Iron Maiden - klasa sama w sobie, imperium mocy, czadu i pozytywnych emocji - tak już od 30 lat :kox:

Przed nimi ostro dali popalić Volbeat, Mastodon, Motorhead :punk: :punk: :punk:

później coś wkleję :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.