Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox:

grubo

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Albo grubo albo wcale :):naughty:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

siemka koledzy -zgłaszam iż dziś mnie nie bedzie na spocie - sorka ,tyle razy byłem ze dziś robię przerwę ,pozdrawiam i miłego spota życzę

Opublikowano

a ktos wogole bedzie ?? :polew: :polew:

Opublikowano

kwiatuszka tez nie bedzie

ja bylbym chetny to wpadaj zalek

przed 20.00 rzuce okiem na forum, jak nikt sie nie zglosi to nie bede jechal

Opublikowano

qwa widzę, że jednak każdemu lato się udzieliło /czytaj - zero wpisów/

po 8h jazdy motorem instruktor powiedział cyt. "k**wa bezsensu jest to dalsze jeżdżenie idź Ty już na egzamin" :naughty:

a co u Was człowieczki?

Opublikowano

weekend :naughty: niestety jutro na 7 do pracy :no: ale wieczorem sobie odbije :decayed: :decayed:

Opublikowano

no to karlos jestes jezdziec :kox: git!

ja wlasnie wrocilem z Marta z kina, film "Druhny" - za***isty, usmialem sie po pachy

Opublikowano

ja ostatnio byłem na transformers 3 w 3D, za***isty film!

Opublikowano

tez bylem, we wtorek, przyszedlem juz na tych transformersach po 2óch piwkach, w kinie jeszcze 2 zmeczylem i zasnalem w trakcie glownej akcji filmu :polew:

Opublikowano

ja bym tam nie zasnął ta blondyna mi nie dałaby zasnąć :naughty::decayed:

Opublikowano

wez mi nie przypominaj, nawet nie wiesz jak zalowalem ominietych scen z ta blondi, przezajebista byla, a jak jeszcze wsiadala do sls amg :kox: miodzio

Opublikowano

i jest w Twoim wieku :):decayed::naughty: najlepsze jest to ze cały fil biega w szpilakch :polew: pustynia, gruz, dach, samochod caly czas szpile :kox:

Opublikowano

podeslij jakiegos linka z jej stronka :slina:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 10:44_________________________________________________http://www.google.pl/search?q=rosie+huntington-whiteley&hl=pl&prmd=ivnso&source=lnms&tbm=isch&ei=MwI9TrONBMnCtAbU0oAc&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=687

Opublikowano

Widzisz mowiłem :decayed: hapen dziden jak nic :gwizdanie: :nose: :nose:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 11:41_________________________________________________ja dzis ide na miasto po długiej przerwie i bede szukał takiej jak ona :naughty::decayed:

Opublikowano

powodzonka :good:

Opublikowano

zartowałem :decayed: poker face i do przodu :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

qesta mam do was -który filtr kabinowy do audicy jest lepszy mann czy filtron wystarczy? węglowy rzecz jasna oprócz ceny która jest o19 zł droższa od filtrona pozdrawiam kolegów :hi::)

Opublikowano

filtrona to ja sobie moge do astry władowac :) wal manna albo knechta :)

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:01_________________________________________________ DZI$ SPOT O 20 TAK ZARZĄDZIŁ ADRIAN

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.