Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czytam czytam i się cieszę że nas tam nie było.............. :baseball:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 23:17_________________________________________________na klubowym też o tym sporo się piszę :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zdradź tajemnice możne coś więcej niż na ogolonym :):decayed:

Opublikowano

podobnie tyle że trochę więcej................ :wink4:

Opublikowano

to urwa gdzie lezy problem :decayed: makaveli sie cos wypowiedział ?? bo to wiesz takietroche dziwne bo sa 2 opcje albo własciciele osrodka wyc**jali go albo on ??

Opublikowano

nie napisał nic, ;(

ale logował się po 17 :mysli:

Opublikowano

ch*** w to wbijam :decayed: chce miec takie wesele z taka muza :naughty: przypominaja mi sie czasy COME INA

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

btw ostatnio zauwazyłem ze nie moge mieszac wódy z redbullami bo mi za ostro banie reza :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

COME INA za moich czasów to ty nie pamiętasz :gwizdanie: :gwizdanie:

i takiej muzy tam wtedy nie grali :kox: :kox:

Opublikowano

żałuj :decayed: ze nei grali takie muzy :naughty:

Opublikowano

nie :decayed:

Opublikowano

wlasnie, moze spot?

jak sie szybko namyslicie dzwoncie po mnie 662290938

Opublikowano

zmiana tematu-wiecie ze na jarotach nową kręgielnie otworzyli! - był juz ktoś?

Opublikowano

nic nie słyszałem nic nie widziałem :decayed:

siema tak wogole z rana :hi:

po wczorajszym wieczorze polubiłem tequile :decayed::naughty::decayed:

superowe_pupcie.jpg

Opublikowano

:polew:

lizanie rowa, szot tequili i limonka :polew:

a o kregielni nic nie slyszalem

a byl ktos z Was w naszej nowej filharmonii?[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 18:21_________________________________________________Cytat: -makaveli- 22 Sierpień 2011, 16:09

biorę całą winę na Siebie

szczerze to po niewypale w poprzednim ośrodku gdzie miało być 160 osób nie miałem weny i motywacji do organizacji.

nie przyłożyłem się i tyle, bo nawet nosa do pokoju czy campingu nie wsadziłem,byłem obejrzeć stołówkę i miejsce na ognisko i grilla ale nie sprawdziłem jakie warunki będą w pokojach/campingach....a przyznam że jak wszedłem do pokoju to byłem w lekkim szoku

dałem dopy i tyle

ja pier**le, co za typ ten makaveli, co za tlumaczenie, nie chcialo mi sie, nie mialem motywacji, dalem d*py, no ja jebie co za koles :wallbash:

gdybym przyjechal na ten zlot, zobaczyl warunki i uslyszal takie tlumaczenie to bym chyba goscia trzasnal :wallbash:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 18:36_________________________________________________ :polew: jaka cenzura na forum, napisalem ja pier-dole, to sie pojawilo w formie "ja pieprze" :wink4:

Opublikowano

widzisz moj paziu a TY chciałes jechac :polew:

Opublikowano

ha, dobrze sie stalo ze zamuliliscie i nie chcieliscie ze mna jechac :tongue4: buly by sie posypaly :wink4::decayed:

:polew: potomek 2paca normalnie brecht

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

mayhem nas podglada ale nic nie napisze :bicz: :bicz3: :bicz3:

Ide w sobote do Mezaliansu na Russsian Party :naughty: :naughty: ale bedzie melanz :decayed:

Opublikowano

yo :) wlasnie wlazlem tu po latach nieobecnosci i patrze co za pierdy wymyslacie w miedzyczasie :P

w ogole to ze co? zlot jakis niedlugo ? :)

Opublikowano

był ogolnopolski :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.