Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

warto uczciwie zyc :polew: :polew: :polew:

dobre sobie, wiezcie mi gdybym tylko ial łeb do tego, zeby jakis walek zrobic i sie dorobic, to juz bym to zrobil, ale nawet pomyslu na nieuczciwy biznes nie mam :wallbash:

ps, znowu k**wa zgubilem prawy kierunek, ja pier**le, Pawelku, jessli to czytasz to plissss, zaloz mi te bixy :decayed:

ps2 troszq sie najebalem :kox:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak najebany to do domu i spac :gwizdanie:

Opublikowano

Załeczeq ty ranny ptaszku :tongue4:,witka z rana all :hi: :> a adrian bedzie dziś miał niezłego kaca giganta :polew:

Opublikowano
:)
Opublikowano

siemka :hi:

nie jest zle, zero kaca, wczoraj wieczorem to juz byla faza spadkowa, ale weekend zdrowo opity :cool1:

Opublikowano

Ja tez już nie pije :decayed: do nast weekendu :) a tak na serio to do końca września później zamykają mi NOVO ;( ;( ;( i już nie będę miał gdzie imprezować :(:kwasny::disgust: Ponad 5 lat imprezowania Michasia przejdzie do historii :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

to niech na koniec jakiś pomnik Tobie postawią

:>

u nie weekend spokojny, małe 0,5 w piątek w sobotę 1l z teściem i parę browarków do tego. Także w niedziele 0 kaca!

Jutro o 4 do Wa-wy muszę śmigać. No i w piątek do EGIPTU :pali::punk:

Opublikowano

ozesz ty h..u , takiemu to dobrze wszyscy po urlopach a ten leci do beduinów , pamietaj o jednodolarówkach na bakszysz :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

to niech na koniec jakiś pomnik Tobie postawią

:>

Heheh ale wiesz kurcze jak sie przyzwyczaiłem przez te ponad 5 lat :) jak 2 dom wpadasz ręka do góry i ogólnie cześć wszystkim :kox:

Opublikowano

no i git tyle powinno wystarczyc :wink4:

Opublikowano

:>

podróż do Wa-wy udana! chłopaki budują nam 7 aż się robota im w rękach pali :decayed:

arko Twój znajomy od gtr-a widziany przed lotniskiem we wspomnianym autku :)

Opublikowano

Ja tam bym wolał rodzinne kombi z LC i AL :naughty:

Opublikowano

no u naszego Arka wesoło mają :kox: :kox:

http://gramy.to/66457,The-Ukrainian-Folk-za-kratami-Zobacz-zdjecia-i-film-z-koncertu.html[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 22:30_________________________________________________witam szanownego Skrzypka :decayed:

Opublikowano

:hi: siema

Opublikowano
  • Autor

siemka chopy :>

Opublikowano

oj za dobrze tym bandytom co siedzą za niewinność-ale nic to pocieszę was panowie za wasze pieniadze to mają he he z podatków i to jest firma która nigdy nie splajtuje :no: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

he tak prawda :)

Opublikowano

dziś spot czy znowu nie robimy? napiszcie czy ktos będzie -ja jadę pod uranię :good:

Opublikowano

szerokości i przyczepności :naughty::decayed:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 08:01_________________________________________________Grzegorzu byłes na tej myjni juz z grupona z tym kuponem ?? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.