Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak nie skocze na silkje, to podlece na 20 pod uranie:)

dam tu znac

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

arko znowu bedzie sam :decayed:

Opublikowano

Adrian zacznij w końcu pisać po polsku!!! "jak nie skocze na silkje" co to qwa znaczy?

Mnie niestety na spocie nie będzie.

Opublikowano

Michaś na myjce jeszcze nie byłem...

a na spocie mnie nie będzie jak zawsze.................

Opublikowano

Adrian zacznij w końcu pisać po polsku!!! "jak nie skocze na silkje" co to qwa znaczy?

Mnie niestety na spocie nie będzie.

:polew: :polew: jjaja sobie robie, nie bulwersuj sie :tongue4:

"siłkę" :wink4:

ale kolezka moj cos sie wykreca, takze najprawdopodobniej bede razem z arkiem :decayed:

Opublikowano

to jak nas 2 tylko to carefour ok?

no chyba ze odpuszczamy?

Opublikowano

a tak chcialiscie zamiany dnia spotow :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeden c**j jaki to dzien, niedziela, czy sroda. i tak kazdy ma to w nosie

Opublikowano

dlatego stwierdzam fakt ze chcieliscie zmian :tongue4: a od razu mówiłem ze to nic nie zmieni :gwizdanie:

Opublikowano

załeczeq ty proroku!!! :>

Opublikowano

ty to jestes nostradamus :tongue4:

arko, no ja chcesz. u mnie kumpel zamulil znowu i jestem wolny dzis

Opublikowano

arko rok temu w lato było to samo rodziny, urlopy itp itd mowie o niedzielnych spotach

pomyśl teraz ze jest tez lato i spoty sa w srode gdzie ludzie jeszcze pracuja :polew: :polew: :polew: :polew: Sami sobie wykonalismy strzał w kolano i tyle w temacie :)

Opublikowano

no to o co kaman -to jaki w/g ciebie jest dobry dzień na spoty? ,pewnie 8 dzień tygodnia-jakoś inni mogą sie spotkac ale nie olsztyn -dziwne :mysli:

Opublikowano

lato to ogólnie pojebany okres :) na spoty

dla mnie niedziela nie była zła bo była zawsze ekipa z kormoranu

A jak rozwiązać ten problem to uj wie :gwizdanie: bo niestety wszystkim nie dogodzimy :)

Opublikowano

chyba masz racje -lipa i tyle ,może we wrzesniu sie ruszy ,zobaczymy

adrianos dajemy se wolne dziś ,ja sobie bro wypije a moze i ty kto wie?! :>

Opublikowano

no od jesieni musimy sie przykleic do ekipy z kormoranu, bo nas, a'czworkowcow jak na lekarstwo, a tyle tych samochodow po Ol. jezdzi, chyba jakies ulotki trzeba zaczac drukowac i wkladac za wycieraczki[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 18:39_________________________________________________spoko, pij browara, ja chyba na jogging uderze

Opublikowano

trzeba ogarnąć spot piwny i pogada trochę na temat spotów innej opcji nie ma :)

Opublikowano

amen

Opublikowano
  • Autor

no właśnie w niedzielę to i ja prędzej mogę się wybrać a w środek tygodnia bez szans :gwizdanie:

Opublikowano

cześć, chętnie wezmę udział w takim splocie jak padną postanowienia końcowe co do terminu i miejsca dawać cynk i wpadam (kiedyś musi być ten pierwszy raz ) :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.