Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jedziemy do Skrzypka na melanż :kox:

zapraszam :kox:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jedziemy, a zalek skreci panienki :kox:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 22:26_________________________________________________karlos, yo, chwal sie fura co i jak:D

Karol nic nie zdradzi :D to top secret projekt :D:cool1:

Opublikowano

no Załeczeq -niezły niezły zwłaszcza ten w różowych gatkach z tabliczką weż mnie :polew:

Opublikowano

Obrazek przedstawia ekipę olsztyńską podczas night party w Kaletce

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pierwszy to ja, drugi Grzesiek, Adrian , Karol, Arko całkiem z tyłu ostro kręci tyłkiem :polew:

Załkowi się upiekło, bo kręcił

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 11:09_________________________________________________bo ja bylem zajęty kamerowaniem i ta pania z avataru :naughty:

obraz z Kaletki w całej okazałosci :D

Opublikowano

sama prawda o naszych imprezach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

czy to Kaletka czy spot piwny zawsze jest wesoło :drunk::thumbup:

Opublikowano

zawsze mowie ze " nie wazne gdzie ale wazne z kim " :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

arko sie nie smiej dawaj na klatowe idziemy na piwo jak blokersi :D:decayed::polew: :polew:

Opublikowano

o i to jest pomysł, tym bardziej, że pogoda taka jakaś butelkowa :polew:

Opublikowano

W związku z ta przygnębiającą pogoda :confused4: macie fajny filmik :naughty:

w końcu za 8 miesięcy lato i wakacje wiec nie ma co się łamać :decayed::naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to jutro wreszcie spocik z prawdziwego zdarzenia --prawda? :naughty:

Opublikowano

mnie niestety nie bedzie :(

Opublikowano

prawda!!! az auto umyje:D

Opublikowano

:hi: o urwa umieram :sick3: :sick3: :sick3: ale przywaliliśmy wczoraj zwiedzanie klubów :naughty: nie pije do nas weekendu obiecuje :polew::decayed::naughty:

btw fajny ten akademik 119 po remoncie przy Azymucie :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

to na spocie w zimnie trochę wytrzeźwiejesz :decayed:

Opublikowano

espe, a co z fura? widzialem Cie dzis/albo wczoraj jak smigales przez warszawska :)

A co ma być z furą? Jeździ. :kox: :kox: :kox:

Co do spotów to dzisiaj jest na Rusi o 16. Dojadę ciupkę spóźniony.

Od nas ekipa też jakaś ma być (na pewno żana, marian, maximus - z pewnością kilka osób jeszcze będzie).

Co do godziny to mi osobiście bardziej niż 14:30 pasuje 16ta nawet w zimę (tyle że ciemno będzie zaraz).

Proponuję zrobić jakąś ankietę na Kormoranie (z uwagi na to iż i Wy z A4klub macie tam konta i my byśmy w niej brali udział).

Wspólnie wypracujemy jakąś godzinę jaka nam pasuje i kiedy można by się spotykać.

Co Wy na to?

Zrobię dzisiaj wieczorkiem ankietę i puszczę mailing do Wszystkich (w tym i do Was) z linkiem.

Opublikowano

to na spocie w zimnie trochę wytrzeźwiejesz :decayed:

no i uj sie naebałem znowu :decayed: faza wrociła :D:polew: :polew: ide spac :)

Opublikowano

pierwszy :decayed:

zmarzlem strasznie! teraz poleniuc**je na kanapie pod kocem, lazy sunday to jest to :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.