Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wstałem :decayed: jak tam spot ?? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wstałem :decayed: jak tam spot ?? :gwizdanie:

Lipa bo ciebie nie było. :polew:

Wytrzeźwiałeś?

Opublikowano

ogarniam ale nie wytrzeźwiałem na bank :decayed::naughty: kac jest mega turbo ale warto było :decayed::naughty:

Opublikowano

Witam po przerwie,

W końcu ruszyliśmy z cyklicznymi spotami. Było prawie rok przerwy, ale mam nadzieję, że się rozkręci.

Zebrało się kilka osób. Chyba nie pominąłem nikogo:

Adrianus - A4 B5 1.8T Avant

Bartek - A4 B5 1.8 Avant

Benji - B4 Avant TDI

Dziuba - Nissan Maxima USA 3.0 V6

Espe - Audi 80 B4 2.3

Hiszpanie + Emsie - A8 D2 4.2q

Kwiatko A4 B5 2.5TDI Sedan

Mateusze - Coupe 2.3

Arko72 - A4 B6 1.9TDI (chyba nie pomyliłem ;) )

Żaneta i Paweł - A4 B5 1.9TDI Avant q

Mariany - V8 D11 4.2q

Zrobiłem jedno zdjęcie, bo bateria padła :)) :

https://picasaweb.google.com/115720343651530227284/SpotRus16Pazdziernika2011

Opublikowano
:wink4: no chyba uwzgledniles wszystkich. Bylo fajnie jak na moj pierwszy spot, dzieki! :good:
Opublikowano

no Mariano, podsumowanie profi :good:

Opublikowano

Co tam moj paziu powiesz :naughty::decayed:

Opublikowano

Załeczeq ty pijaku idz spac -ale już :kox:

dzieki za spota koledzy :good:

Opublikowano

tylko nie pijaku :P wole stwierdzenie ty " degustatorze " :kox: :kox: :naughty:

oj tam od razu pijaku raz na miesiąc ze po chrześcijańsku napić jak Bog nakazał to nie grzech :no: :no:

Opublikowano

właśnie raz na miesiąc a nie na tydzień :tongue4:

Opublikowano

Marian widzę, że na zdjęciu uchwyciłeś to co było najpiękniejsze naspocie :wink4:

Ziomy nareszcie ruszamy ze spotami cyklicznymi :notworthy:

Zalek jak sie dziś czujesz??? Miękka Pyto :tongue4:

Opublikowano

nooo Mariano uchwycil, moje fele :kox::decayed::tongue4:

co tam byki?

wlasnie wrocilem z silki, byl pompeks, i'm sexy and i know it :decayed:

poza tym, bylem dzis w parku linowym w lesie miejskim, na najtrudniejszej trasie, rekord trasy wynosi 5min 30sek, a ja z kumplem pokonalem to w jakas godzine :polew: potem dwa razy zjezdzalem tyrolka nad stadionem lesnym, fajna sprawa, polecam, poki fajna zlota jesien, bo w zime to juz tam slisko bedzie i nie przyjemnie:)

Opublikowano

ja tam wole polatać po witosa :> ostatnio wjeżdżam na pełnej k**wie a tam znak kontrola prędkości :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: na chwile zwolniłem ale patrze na ta prosta i nagle mi noga sama na gaz opadła :polew::decayed::naughty: to jakies czary chyba :naughty:

ostatnio pojeździłem trochę A6 3.0tdi i myślałem ze to za***rdala ładnie :naughty: tzn takie miałem wrażenie bo mnie ten Nm kopał :decayed: ale kumpel Cupra opierdolił ta A6 jak chciał :decayed:

Opublikowano

no i załeczeq bedzie u mnie odśnieżał prostą jak tak dalej pójdzie ,szalej ,szalej a potem jedna paczuszka na święta do 5 kg :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

trzeba korzystać póki sucho jest i śniegu nie ma :)

Opublikowano

a ja tam czekam na śnieg!

:tongue4::decayed:

Opublikowano

tak teraz patrze ze najblizszy spot wypada w srodku dlugiego weekendu :disgust: ciekawe jak bedzie z obecnoscia... :mysli: moze warto rozwazyc przesuniecie tego jednego spota na 29 pazdziernika czy cos? jak myslicie? :cool1:

Opublikowano

a ja to bym chcial zeby sieg spadl min w polowie listopada nie wczesniej i bede panda fruwał tylem do przodu.

a co do spota, jaki dlugi weekend? :gwizdanie:

Opublikowano

dokładnie jaki długi weekend?[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:51_________________________________________________maxym co siętak chowasz?? siemka

Opublikowano

noo we wtorek 1-szego listopada jest swieto wiec ludziska moga powyjezdzac :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.