Spoty Olsztyńskie

• adrianus

• taktuś

Top użytkownicy w tym temacie

[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:51_________________________________________________maxym co siętak chowasz?? siemka

Siemka siemka :) nie ukrywam się, po prostu czujnie przeglądam forum :)

Dzisiaj byłem u Pawła wydłubać w końcu kata i przeżyłem szok :P furacz lata jak szalony, jakby na nowo narodzony :)

Sadze już przegoniłem z tłumika i delektuje się świstem turbinki :)

heh, ja dzis 4 razy widzialem tego gostka, ktory ma granatowego sedana na xenonie z klubowymi ramkami i sie typek w gole u nas nie udziela :bicz3:

kurcze to wiem o jaka fure chodzi widziałem ja 2 razy ale to moze od kogos kupił :gwizdanie: :gwizdanie: nastepny razem to łysy zajedz mu droge i powiedz ze sie uj nie udziela i niech oddaje ramki :decayed::naughty:

Rodzice własnie wrocili z Krynicy Gorskiej i zamiast czarnej fury mam teraz kolor palety RS4 Daytona Grey :D:polew: :polew: :polew:

btw jakie wycieraczki zaproponowalibyście ?? :decayed: [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:26_________________________________________________Moj Paziu zamawiasz ?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=222532.new#new :gwizdanie:

ta zapisz jeszcze mnie ,.a my się rozliczymy jak by co.[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 20:06_________________________________________________takie są skutki picia wódki :gwizdanie: