Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heh, ale pn pracujacy, normalny, takze pewnie spot w niedziele bez zmian

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i pewnie tak bedzie.

Opublikowano

niby pracujący, ale na przykład ja mam wolne, myślałem ze wy może też :decayed: tak głupio w tym roku wypada ze jedni pracują drudzy nie, dlatego pytam :kox:

Opublikowano

powinien być , bo zdejmiemy szyld cykliczny spot :confused4:

Opublikowano

arko jestes na cyklu ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:51_________________________________________________maxym co siętak chowasz?? siemka

Siemka siemka :) nie ukrywam się, po prostu czujnie przeglądam forum :)

Dzisiaj byłem u Pawła wydłubać w końcu kata i przeżyłem szok :P furacz lata jak szalony, jakby na nowo narodzony :)

Sadze już przegoniłem z tłumika i delektuje się świstem turbinki :)

Opublikowano

nie wiem jak u ciebie ale umnie tak jest teraz :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

taa.. jestem na cyklu odwykowym :disgust:-roboty tyle ze nie mam kiedy herbaty wypic no i ta pensja ;(

Opublikowano

ktory z was dzis po 17 wyjezdzal z orlenu na kortowie? :kox:

Opublikowano

ale czym b5, b6,b7,b8 czy b9 ?? :decayed::naughty:

Opublikowano

b5, zdążyłem tylko zauważyć klubowe ramki :decayed:

Opublikowano

sedan, avant jaki kolor ??

Opublikowano

heh, ja dzis 4 razy widzialem tego gostka, ktory ma granatowego sedana na xenonie z klubowymi ramkami i sie typek w gole u nas nie udziela :bicz3:

Opublikowano

kurcze to wiem o jaka fure chodzi widziałem ja 2 razy ale to moze od kogos kupił :gwizdanie: :gwizdanie: nastepny razem to łysy zajedz mu droge i powiedz ze sie uj nie udziela i niech oddaje ramki :decayed::naughty:

Rodzice własnie wrocili z Krynicy Gorskiej i zamiast czarnej fury mam teraz kolor palety RS4 Daytona Grey :D:polew: :polew: :polew:

btw jakie wycieraczki zaproponowalibyście ?? :decayed: [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:26_________________________________________________Moj Paziu zamawiasz ?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=222532.new#new :gwizdanie:

Opublikowano

siemka pany-:gwizdanie: to przestroga dla Załeczqa zeby nie szalał po jarotach.-- na życzenie osoby z rodziny ,modyfikuje tekst :hi:

Opublikowano

wtf?? moze byc na pw :confused4:

btw chyba nei zamykaja za sciganie sie :D jedynie wlepiaja mandaty :naughty:

Opublikowano

Michaś a ty zamawiasz ten kubek? a ty Arko napisz coś więcej ???

Opublikowano

tak juz sie zapisałem na kubeczek :cool1::D

Opublikowano

ok wazne ze chłopaki z forum kormoran nie maja wodza na najblizszy czas :confused4:

tekst poprawony na zyczenie rodziny :hi:

Opublikowano

ta zapisz jeszcze mnie ,.a my się rozliczymy jak by co.[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 20:06_________________________________________________takie są skutki picia wódki :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.