Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sorry chlopaki, zamulilem, ale wczoraj zupelnie niespodziewanie narabalem sie jak messerschmitt i totalnie nie dalem rady :/

a tel sie rozladowal

to ja cały weekend o suchym pysku :decayed: a TY paziu sie gdzies szlajasz i łajdaczysz :kox: :kox: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 462,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wróciłem z village :decayed:

Dziś rankiem odpalając auto zobaczyłem choinkę na pulpicie :evil:

wskazówki tańczyły jak w klipie u Załka w podpisie :polew:, lekko się zmieszawszy, bo przede mną prawie 400km do domu :heat:

po 2 min samo przeszło :blink::kox:

Opublikowano

Marku wymiana licznika się szykuje...................................

Opublikowano

Witam. Gdyby ktos szukał pomocy przy zatrzaśnietych kluczykach w samochodzie polecam się - tym sie zajmuje tel.696427612 :hi:

Opublikowano

Marku wymiana licznika się szykuje...................................

nie kracz :decayed:

Jak miałem słabe aku, to też cyrki się z licznikiem działy, przy nowym aku wszystko wróciło do normy,

Audi stało 3 doby bez odpalania na nocnych przymrozkach ( na co dzień zawsze jest garażowane),

odpaliłem na 5 min i było git, za 0,5 godz odpalam ponownie i dyskoteka na pulpicie,

pochodził i po 3 min wszystko wróciło do normy,

bez vaga, bez kluczy - troszkę się zatroskałem, nawet do psychoterapeuty Pawła zadzwoniłem :decayed:

na moment zawilgotniało wszystko :evil:

Opublikowano

Ja jak miałem słabe aku to miałem dyskoteke na Fisie :polew: i troche mi sie to podobało te mrygajace swiatełka :D prawie jak na starowce lasery, wytwornica dymu itp itd :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Załeczeq nawet batmobil ma szyby a jak ci mówiłem mi się juz nie chce skrobać ich w zimę i tracic czas na qrewskim mrozie :naughty:

Opublikowano

Mowie rezaj webasto :D[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 13:24_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=226743.0 :naughty:

Opublikowano

nie znam się na tym ,więc pozostanę przy moim batmobilku :tongue4:

Opublikowano

kogo ta B6ka widziana w sobotę pod Realem w Olsztynie NO 36*** z ramkami klubowymi? pozdro dla kierownika :hi:

Opublikowano

kogo ta B6ka widziana w sobotę pod Realem w Olsztynie NO 36*** z ramkami klubowymi? pozdro dla kierownika :hi:

pewnie Arko zakupy robił :decayed:

Opublikowano

filip ,to moja b6-tka i moja żonka ale co ty robiłeś pod realem w sobote ?

acha i nie pozdrawiaj mojej zonki :chytry::tongue4:

Opublikowano

filip ,to moja b6-tka i moja żonka ale co ty robiłeś pod realem w sobote ?

acha i nie pozdrawiaj mojej zonki :chytry::tongue4:

no właśnie obserwowałem Twoją małżonkę :decayed:

Opublikowano

i jak wrażenia? :mysli:

Opublikowano

jest szał :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

i jak wrażenia? :mysli:

jak najbardziej pozytywne :good: :good: :good::decayed:

Opublikowano
:good: to ok ;)
Opublikowano

ale za***iście, juz sie prawie skonczyla ta cholerna sroda :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.