Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DOBRE-TO I JA SIE DOŁĄCZAM----

Zdrowych :drunk: i wesołych :thumbup: świąt Bożego Narodzenia ,aby was mikuś szczerze nagrodził za poprzedni roczek,aby wam w przyszłym roku wątroba nie wysiadła :naughty: , miłej i rodzinnej atmosfery no i smacznego mokrego karpia :wink4:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No więc zdrowia, no więc szczęścia i pomyślności, radości.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia koleżankom i kolegom życzenia składam ja, Marek zwany taktusiem :decayed::hi:

Opublikowano

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Najserdeczniejsze Życzenia

Zdrowia, Szczęścia

oraz Wszelkiej Pomyślności

przesyła ZałeczeQ :) :) :) :)

Opublikowano

Wesołych Świąt :)

Opublikowano

:good:

Najlepszego łobuzy !!!

Opublikowano

to i z mojej strony leca do Was najserdeczniejsze zyczenia WESOŁYCH ŚWIĄT! aby kazdemu uplynely w milej atmosferze itd itd :decayed:

Opublikowano

VIP-y, klubowicze, użytkownicy, nowicjusze, forumowicze itd..

koledzy z w-m a4-klub, ze spotów tych na deszczu jak i w barze, WSZTSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Dużo zdrowia, szczęscia, każdemu nowego audi pod chinką, uginających się stołów od wyśmienitej strawy oraz wiele radości, życzą

Karol i Kamila :>

Opublikowano

patrzcie co znalazłem podczas robienia porządków świątecznych

PC242676.jpg

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Wesołych panowie :good:

Opublikowano
  • Autor

Gdy Mikołaj nie da paki,

spuść mu wpie*rdol, wypruj flaki,

laskę wepchaj mu do du*py,

niech spie*rdala z Twej chałupy. :> :polew:

Najlepszego!!!

Opublikowano

jeeezu, dobrze że już po świętach -ledwo dycham :sick3:

informuje szanownych kolegów iż w związku z przesunięciem terminu mojej imprezy rodzinnej ,chciałbym zgłosić swój akces do imprezy w dniu 14.01 2012 r. :drunk: :drunk: :drunk::zemdlal:

Opublikowano
:naughty::kox:
Opublikowano

jeeezu, dobrze że już po świętach -ledwo dycham :sick3:

informuje szanownych kolegów iż w związku z przesunięciem terminu mojej imprezy rodzinnej ,chciałbym zgłosić swój akces do imprezy w dniu 14.01 2012 r. :drunk: :drunk: :drunk::zemdlal:

no to bedzie epickie melo :D zaczynam trenowac od jutra :D tzn przyzwyczajać wątrobe :D

Opublikowano

Brakuje jeszcze kilku,

może będzie Gruby i Paweł ?

Opublikowano

Załeq nie za wczesnie? rozchorujesz nam się i bedzie bida :no:

acha no i zauważyłem że kalendarze są w drodze :naughty::)

Opublikowano

oo Arko, no to elegancko, ciesze sie i juz sie zarazm boje tej libacji :decayed:

Opublikowano

nie masz czego sie bać w końcu mówileś coś o tym że masz już dawkę ustaloną na 4 browarki ---więc spox ty bedziesz prowadził nas do chaty :kox:

Opublikowano

Widziałes Adriano wszytsko co powiesz moze byc użyte przeciwko Tobie :D:decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.