Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to Adrian na najebce na bank bedzie spiewał :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: muszę to zobaczyć
Opublikowano

ja tez :good: :good: :good::D :D :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 11:18_________________________________________________

karaoke_1.jpg

Opublikowano

witam panowie juz 14.01 sobie zaklepałem wolne wiec was odwiedze. :hi:

Opublikowano

:oklaski: :good:

Opublikowano

Adrian będzie śpiewał tak jak ostatnio tańczył (pamiętasz Arek) :polew:

Opublikowano

joł men adrianus rządzi :naughty:

Opublikowano

a propo spocika piwnego-fczora z wieczora miałem pozegnanie roku w ALIBI z kolegami z pracy, podpytałem szefowa o 14.01 2012 r. -na tę chwilę termin jest wolny więc może szef podjedzie i dogada szczegóły (taktuś) :kox: powiedz że już z nią gadałem powołaj się na mnie jest możliwość zajęcia tylnej sali dla nas pozdrawiam. :hi:

gites majonezikson :good:

Po nowym roku pociągnę za odpowiednie sznurki... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

okej- :wink4:

adrianus dzieki za kalendarz dotarł do mnie i jest :kox:

Opublikowano

Do Pawła trzeba jeszcze zadzwonic :kox: a co z mayhemem ??

Opublikowano

biorąc pod uwagę pracę z oponami najlepiej będzie wiedział Zbyszek!!!

Opublikowano

f*ck, karaoke, ale miazga, nie ma bata, chocby teraz sie zapieral to zycie jest zyciem, na bank sie najebie i bede spiewal ;(

:polew:

wprowadzam nowa zelazna zasade na spoty piwne:

żadnych telefonów z aparatem, aparatów cyfrowych, analogowych, lustrzanych, kamer hd, nie hd itd :kox: sztalugi, płótna, farby i pędzle również zakazane, nikt nie będzie uwieczniał kompromitujacych chwil :kox: :kox:

-arko, spoko loko :wink4:

Opublikowano

paziu jak masz nr do mayhema to wez poinformuj go ze spot jest :) vo cos go ostatanio na forum nie ma :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 17:32_________________________________________________a co do kamarek HD to ===>

kumepl wląsnie dostał pod choinke :naughty: za 300 dolcoe przech uj kamerka :decayed:
Opublikowano

zaraz do niego zatelefonuje

maxyma ktos zgarnie?

Opublikowano

kurna nie mam do niego nr ma ktos ?? :cool1:

Opublikowano

Spoko, wiem że jest spot piwny :P nie wiem czy na 100% bede, ale jestem dobrej mysli :P

Opublikowano

Wszystkim kolegom życzę udanego wejścia w 2012 r., szampańskiej zabawy -z achtungami też :naughty: ,powodzenia w nadchodzącym Nowym Roku,bezawaryjności furek,udanych modów i żeby wam się dzieci AUDIC nie czepiali

arko72 :drunk:

Opublikowano
  • Autor

no to widze że szykuje się gruby spocik :naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Silnika mocnego, przelotu cichego, gwintu twardego, audio głośnego, spalania niskiego. Dużo radości, szczęścia w miłości, przyjaciół szczerych i 100% szpery, a z nowym rokiem latania bokiem.

Szczęsliwego Nowego Roku :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.