Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

true true :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 22:38_________________________________________________siemka z rana :tongue4:

co to za cisza w eterze? :thumbdown:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo czwartek jest a nie piątek :tongue4:

Opublikowano

urwa w uj roboty :D ale zawsze znajdzie sie czas na a4 klub i na fejsa :decayed: :decayed:

Opublikowano

czy ktoś wie co dzieje się z Mayhemem?

Opublikowano

to jest dobre pytanie :D:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: Adrian miał chyba do niego nr to moznabyłoby zadzwonic i sie zapytac czy wpada na spotka piwnego :decayed: ciekawe jak tam nasz magik mechanik :kox: czy wpadnie :cool1:

Opublikowano

czak noris wie :tongue4:

Opublikowano

uwaga uwaga wykonawszy telefon do naszego czarodzieja :D sa duze szanse ze pojawi sie na spocie piwnym :decayed:

Opublikowano

to i ja zajdę na 4 piffka

Opublikowano

ja pierdziele Grzegorz dawno Cei nie było :D bandyto :P

Opublikowano

nie tak ci się tylko zdaje , ja cały czas obserwuję :kox:

a i od kiedy kupiłem sobie xboxa jakoś nie mam czasu :decayed::wink4:

Opublikowano

oo j**aniec :D jakie masz gry ??? :naughty:

Opublikowano

haha to juz wiem gdzie robimy spota:D

salon gier i rozpustnych zabaw u grzesia :decayed:

dzwonilem do mayhema w zeszlym tygodniu, plakal ze ma tyyyle pracy i nie ma czasu na forum.

mowilem o spocie zapraszalem, obiecal ze wpadnie na chwilke, ale nie dluzej bo mu alibi nie pasuje :blink: nie iwme o co kaman, nie chcial sie przyznac, moze jakies zle wspomnienie z dziecinstwa:)

zartuje Damiano, bez urazy :buziak:

Opublikowano

jak to xbox

jak to może wpadnę

o co qwa kaman!!!

spot piwny nie jest często! ruszamu dupska i do alibi w sobotę na 19.

koniec i kropka![br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 21:27_________________________________________________btw, Holo dalej jedzie na szczęście :good:

Opublikowano
  • Autor

nie tak ci się tylko zdaje , ja cały czas obserwuję :kox:

a i od kiedy kupiłem sobie xboxa jakoś nie mam czasu :decayed::wink4:

i do tego kinect i jest masakra :good:

Opublikowano

na kinect nie ma jeszcze gry BAR

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kinect jest w pyte :naughty: jak masz ta gre http://allegro.pl/dance-central-2-kinect-xbox-360-gratis-i2050077310.html i troche ogarnaisz to masz takie rwanie na domowkach ze maskara :naughty: lepsze niz bys podjechal pod klub Bi Em Dablju :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 05:48_________________________________________________ale najlesze by było to :D

Opublikowano

no to jutro będziecie mogli potrenowac connecting people zamiast jakiegos tam kinecta-polecam karaoke ,pośpiewacie no i dupką poruszac też możecie :polew: :polew: :polew:

alibi rules :kox:

Opublikowano

Adrian bedzie spiewał Adele tak mi powiedział :D:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.