Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adrianus zawsze stawia na pieśni patriotyczne- bo Polska jest najwazniejsza :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 462,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:embarrassed:
Opublikowano

Adrian po pijaku lubi ta pieśn :naughty: :naughty:

Pytołem roz dziouchę, czy mnie będzie chciała,

To mi pokazała, że takiego wała.

Oj, dana...itd

Oj, nie do ci ociec, oj, nie do ci matka,

Oj, tego, co może dać ci twa sąsiadka.

Oj, dana...itd

Jedzie Arab jedzie, wielbłąd pod nim hasa,

Arab se ogląda, swojego... wielbłąda.

Oj, dana...itd

Siedziała na lipie, wołała Filipie,

Musisz mnie naprędce posmyrać po... ręce.

Oj, dana...itd

Nikogo mi nie żal, tylko Mikołaja,

Odcedzoł zimnioki, oparzył se... boki.

Oj, dana...itd

Postawimy bacy szklankę coca-coli,

Bo po szklance piwa za bardzo... się kiwa.

Oj, dana...itd

Siedziała na sośnie, wołała żałośnie:

"Matulu, czy wiecie, kiedy... mnie zdejmiecie?"

Oj, dana...itd

Siedziała Danuta z Lechem na tapczanie,

Cierpliwie czekali aż mu pała...c dali.

Oj, Dana, oj, Dana...itd

Posadzili bace na kamieni kupę,

Obchodzili w koło, całowali w czoło.

Oj, dana, oj, dana, oj, dana, oj, dana,

Oj dana, oj, dana, dana-ż moja, dana!

Posadzili bace nad brzegiem Dunajca,

Jednym ruchem kosy obcięli mu włosy.

Oj, dana...itd

Co to za gospodarz, co ni mo chałupy,

Co to za dziewczyna, co nie daje wina.

Oj, dana...itd

Maryś moja, Maryś, coś ty za niechluja,

Że przy mojej mamie trzymasz mnie za ramię.

Oj, dana...itd

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

buahahahaha :polew:

Opublikowano

Adrianus zawsze stawia na pieśni patriotyczne- bo Polska jest najwazniejsza :decayed:

właśnie mi się to przypomniało

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 18:23_________________________________________________

Pada śnieg :>

POSIADACZE QUATTRO ŁĄCZCIE SIĘ

:naughty:

Opublikowano

ja mam ale 1/2 Q :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no i mamy zimę pełną gębą :decayed:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

7200_5e5c.jpg

Opublikowano

Ty to masz pomysły :polew:

Adrian, Załek, Arek organizujemy jakiś wspólny transport?

Opublikowano

co masz na myśli taxi?

Opublikowano

ta :D

Opublikowano

to proponuje tak-załeczeq ty wiesz gdzie kwiatko mieszka? to my się zpykniemy na taxi na dzielni i pojedziemy po kwiatuszka i do alibi juz z nim co ty na to? :mysli:

Opublikowano

Ja proponuje tak adrian z kwiatkiem jada od siebie :) ja podchodze pod biedronke do Ciebie, Ty juz tam tez jestes i czekasz :naughty: oni podjezdzaja po ans i jedziemy do Alibi :naughty: Gdyz iz poniewaz nie ma sensu gonic taxy od nas na zlota i pozniej wracac :) taka sama droga :D trzeba ciac koszta kryzys jest:)

plan jest taki Kwiatko z Adrianem jada ze zlotej , wbijaja sie w wilczynskiego (i pozniej za kosciołem w prawo w jarocka i w lewo na flisa po taktusia*) pozniej po nas pod biedronke :D wbijamy sie w wilczynskiego :D pozniej w lewno na krasickiego ogien prosto :D w prawo synow półku i w lewo na pstrowskiego :D i jestesmy pod Alibi :D tzn jestes u celu :)

* jezeli Taktus bedzie chciał z nami jechac

Opublikowano

przypominam iż taxi zabiera 3 osoby dorosłe , no chyba że znajdą 7 osobową :naughty:

Opublikowano

no maxi taxi :) dopłacimy 10 zł ale pojedziemy wszyscy ja, TY, Karol, Adrian + Marek :)

Opublikowano

dla mnie luz ,o której i gdzie ?

Opublikowano

18 45 bede np u ciebie pod biedronka :) pasuje ??[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 11:15_________________________________________________do chłopakow trzeba jeszcze zadzwonic

Opublikowano

spoko, zdzwonie sie z karlosem i tak mozna zadzialac

Opublikowano

pasi 18;45 pod biedronką przy chińczyku he he :good:

Opublikowano
  • Autor

może jeszcze po mnie zajedziecie? :polew::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.