Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Andrzej jedź z tą zbieżnością do serwisu za krysgumem [biały budynek z szyldem BMW. mają tam zajebistą maszynę i mega komp. mi ustawiali w 3 autach i za każdym razem 100% skuteczności!

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 462 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Andrzej jedź z tą zbieżnością do serwisu za krysgumem [biały budynek z szyldem BMW. mają tam zajebistą maszynę i mega komp. mi ustawiali w 3 autach i za każdym razem 100% skuteczności!

A ile sobie życzyli za tą przyjemność? i w jakich autach ustawiałeś? w audikach z wielowahaczem?

--------------------------------

Kilka opinii o tym Krysgumie na Sikorskiego, większość negatywnych.

http://dobrymechanik.net/mechanicy/olsztyn/krysgum-olsztyn.html

Opublikowano

EJ chłopy do ku rwy nedzy przenosimy sie na ta RU$ ?? czy nie do ch uja wacława ??

Opublikowano

Hej koledzy,

Prowadzenie spotów olsztyńskich przeze mnie jest od pewnego czasu zwykłą iluzją. Banalnie to brzmi - ale nie mam czasu a i verva gdzieś przepadła.

Sami widzicie jak to teraz wygląda.

Dlatego też chętnie oddam bezterminowo "prowadzenie" nagłówka Spotów Olsztyńskich. Nie będę w nic wnikał i na nic wpływał.

Wśród osób, które widzę na przejęcie hadziajstwa to przede wszystkim:

- Adrianus

- Arko72

- Czaja77

- Kwiatko

- Zaleczeq

Dwóm osobom z w/w proponowałem już jakiś czas temu administrowanie spotów olsztyńskich, lecz odmówili. Może teraz zmienią zdanie. :naughty:

Trzeba tu pchnąć nowego ducha, coś mądrego zaproponować i prowadzić. Jeżeli nie znajdzie się chętny to dalej nic nie będzie się działo i dalej będziecie czytać terminy spotów z miesięcznym opóźnieniem.

Jak znajdzie się chętny to idziemy z tym do moda lub admina i robimy zmianę. :thumbup1:

Opublikowano

he ja już Marku powiedziałem co myślę na ten temat.Podobnie jak tobie brakuje mi czasu :facepalm: .a tak po za tym są młodsi,niech ciągną to dalej..:kox::a4fan:

Opublikowano

he jajca jak nic ,przez dwa dni nikt nic nie napisał :facepalm:

Opublikowano
he jajca jak nic ,przez dwa dni nikt nic nie napisał :facepalm:

przez te polepszenia to aż mnie boli jak mam wejść na te forum - tak wszystko intuicyjnie zrobione ... ;p

nie wiem czy to tylko moje odczucia ale wkurza mnie ta nowa wersja

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

a tak a propos jak tu wyświetlić wątki z nowymi odpoweidziami na tematy, w ktorych brało sie udział - ktoś wie ?

Opublikowano
he jajca jak nic ,przez dwa dni nikt nic nie napisał :facepalm:

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

a tak a propos jak tu wyświetlić wątki z nowymi odpoweidziami na tematy, w ktorych brało sie udział - ktoś wie ?

u góry szybkie menu -> subskrypcje tematów

Opublikowano

siemano chlopaki, ostatnio w ogole nie mam czasu na przesiadywanie na forum, jakos tak sie to zbieglo ze zmiana forum, ze teraz to nawet jak juz mam chwilke to nie chce mi sie przegladac zawrtosci naszego skarbca :) w przyszlym miechu bede mial wiecej czasu to przelece forum z gory w dol i z prawej do lewej, poki co mega pozdro dla Was wszystkich!!

Opublikowano

Siemka!

Do prowadzenia wątku olsztyńskiego proponuję Załka i/lub Adriana!

Opublikowano

Zdecydowanie zbyt dużo piszecie na tym forum! Normalnie nie nadążam z czytaniem

Opublikowano

spot wypada w ta niedziele? Mam nadzieje ze juz na rusi ;)

Opublikowano
Siemka!

Do prowadzenia wątku olsztyńskiego proponuję Załka i/lub Adriana!

;))))

Opublikowano

Przyznać się czyje to b7 o nr NO 4700E lata po mieście na klubowych ramkach!?

---------- Post added at 18:11 ---------- Previous post was at 18:10 ----------

W niedziele o 16.00 zaczynamy spoty na RUSI!!!

Opublikowano

czarny avant ??

btw kupiłem sobie audi z wyciągarka :D

os7byp.jpg

Opublikowano
Hej koledzy,

Prowadzenie spotów olsztyńskich przeze mnie jest od pewnego czasu zwykłą iluzją. Banalnie to brzmi - ale nie mam czasu a i verva gdzieś przepadła.

Sami widzicie jak to teraz wygląda.

Dlatego też chętnie oddam bezterminowo "prowadzenie" nagłówka Spotów Olsztyńskich. Nie będę w nic wnikał i na nic wpływał.

Wśród osób, które widzę na przejęcie hadziajstwa to przede wszystkim:

- Adrianus

- Arko72

- Czaja77

- Kwiatko

- Zaleczeq

Dwóm osobom z w/w proponowałem już jakiś czas temu administrowanie spotów olsztyńskich, lecz odmówili. Może teraz zmienią zdanie. :naughty:

Trzeba tu pchnąć nowego ducha, coś mądrego zaproponować i prowadzić. Jeżeli nie znajdzie się chętny to dalej nic nie będzie się działo i dalej będziecie czytać terminy spotów z miesięcznym opóźnieniem.

Jak znajdzie się chętny to idziemy z tym do moda lub admina i robimy zmianę. :thumbup1:

Biore to na siebie bo porządek musi być :whip2:

---------- Post added at 20:57 ---------- Previous post was at 20:57 ----------

Przyznać się czyje to b7 o nr NO 4700E lata po mieście na klubowych ramkach!?

---------- Post added at 18:11 ---------- Previous post was at 18:10 ----------

W niedziele o 16.00 zaczynamy spoty na RUSI!!!

:kox: elegandzkie
Opublikowano

jak NO to nie wiem :) chociaz wydaje mi sie ze widziałem je jakis czas temu obok Kanta

Opublikowano

nie kojarze tego b7

co do niedzielnego spotu, hmm fajnie by bylo sie w koncu wybrac, kto sie wybiera? moze mnie zabierze, bo marta mi audi zabrala

Opublikowano

Adrian jak bede w stanie prowadzić to zabiore cie tylko podaj z kąd mam cie odebrac? pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.