Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
etka nie mam, a potrzebuje sprawdzić wyposażenie - pomoże ktoś może ?

(WAUZZZ8E04A109525)

Zbysiu teraz to i etka ma z tym problem.więc nie da rady ,ale widziałem gdzieś stronke z vin dekoderem za smsa jakieś 12 ziko ,na bezwypadkowe pl

http://www.bezwypadkowy.net/dekoder-vin?vin=WAUZZZ8E04A109525

mam

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

a za 50 koles z a 3 klub sprawdza wszystko...................

dzięki Grzesiu za pomoc - właśnie napisałem na allegro do gościa i chyba coś tam z tego będzie ;)

bo ta stronka coś nie bangla (pokazuje mi motor bau i moc 130km ;) )

wybieram się po furkę w czwartek - zobaczymy czy zakupy sie udadzą ...

także na następny spocik się zjawie - tyle że jeszcze nie wiem czy nowym nabytkiem czy rowerkiem ;)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaki spot ?? :grin::grin:

to one nie umarły ??:decayed:

Opublikowano

brawo brawo

ja w sobotę jadę na DynoDay jak by ktoś chciał to zapraszam!!!

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

brawo brawo

ja w sobotę jadę na DynoDay jak by ktoś chciał to zapraszam!!!

Opublikowano

Hi,

Panowie szukam jakiegoś dobrego człowieka coby zabrał dzisiaj moją znajomą z Kierwin, a dokładnie stąd http://www.eholiday.pl/noclegi-ms8702.html i podrzucił do Lidzbarka Warmińskiego na jakiś przystanek dla busów ul. Kolejowa 3 lub Olsztyńska 8.

Tak się złożyło, że musi jak najszybciej wracać do domku do Wa-wy, a nie bardzo ma się jak wydostać z tych Kierwin. Oczywiście za przysługę kasiorę przeleję na wskazane konto.

Chyba, że znacie jakiegoś taxiarza, który by sie przejechał, nr tel. do niego.

Pozdrawiam ALL

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ale tu cisza................

Opublikowano

oj tam oj tam ;)

Opublikowano

Siemka no jakieś nieporozumienie tu ostatnio u was czy to zmiana nowego forum to zrobiła że tu taka cisza ?

Opublikowano

Takie czasy :decayed: kazdy praca, rodzina itp itd :grin:

Opublikowano

tia... hmmm..:)

Opublikowano

siemka!!!

co u Was słychać?

Zbychu jak zakupy!?

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

siemka!!!

co u Was słychać?

Zbychu jak zakupy!?

Opublikowano
siemka!!!

co u Was słychać?

Zbychu jak zakupy!?

a szukam narazie - ale jest lipa ;(

byłem ostatnio w Żninie oglądać furke ale okazała się kiszka niestety i szukam dalej ...

Opublikowano

a czego szukasz jaki target ?? :D

Opublikowano
a czego szukasz jaki target ?? :D

a4 kombiaka z silnikiem na B (najlepiej BAU) ale koniecznie w q :)

staram się spokojnie podchodzić do tematu ale fura już by się przydała (jak znajde ładne 1,9 to to też się skusze)

także jak coś fajniego zobaczycie to dawać znać ;)

Opublikowano

Na literke B powiadasz :decayed: no to BFB albo BEX :banan::dancing:

Opublikowano

Zbychu a do rajchu nie chcesz jechać?

Opublikowano

jak BAU to akcyza 18,6 % bo 2,5 :decayed:

Pany kto może miec te nasze projekty koszulek klubowych ???

Opublikowano

łłooo rzesz co oni z tym autem zrobili :doh:

Opublikowano

A mi cos w głowie swita ze Skrzypuś :D chyba ogarniał te projekty naszej koszulki :decayed:

Opublikowano

Załek nie pamiętam dokładnie kto projekt ogarniał!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.