Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki mordeczki :decayed:

btw Zbyszek jak tam poszukiwania fury ??:naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Załek późna ale najważniejsze życzenia ode mnie:) STO LAT STO LAT!!!

U Twojego starego w firmie dużo fajnych lalek pracuje!

Zbychu fajne to Twoje BMW E36. Jeszcze czapeczka, tuba w bagażniku i będzie OK!

Adi słyszałem,że byłeś u Marka!?

Opublikowano

hehe - tragedii nie ma, a co do tuby to pomyślimy jeszcze ;)

co do furki to narazie sobie odpuszczam bo musze troche dozbierać

Opublikowano

u mojego starego ?? :D byłes w RZI ??:decayed:

Opublikowano

Byłem! i będę do 27.11.2012:)

BTW - też mam BMW;)

Opublikowano

yo!

ano zalecialem do rm motors z ciekawosci czy maja jakies opony i udalo mi sie trafic funkiel nowki pirelli p7 205/55r16 po 200zeta za sztuke:)

to i patrze przez brame ze jakis potwor(qpeta) na warsztacie stoi:)

Karlos, jakie bmw?? co za news, nic sie nie chwalisz?

Opublikowano

Zajedź do Marka to zobacztsz (bmw w bieli).

Opublikowano
Byłem! i będę do 27.11.2012:)

BTW - też mam BMW;)

a co Ty tam robisz ??

---------- Post dopisany 13-09-2012 at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 22:22 ----------

Adek :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Załek, budynek 22 remontujemy.

Opublikowano

aaaa tak myslałem :decayed::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:09 ----------

łysy zoabcz :decayed::decayed:

Koncert Bracia Figo Fagot Olsztyn | Facebook

o Boze boze bozenko :polew::polew::polew:

Opublikowano

Załek,

panda 4x4 nie ustepuje wcale r8'ce hehe

f*ck, ja juz nie moge doczekac sie upalania po jeziorze, nawet Marte nakrecilem, bedzie chciala smigac.

poki nie ma lodu i mrozow trzeba bedzie pocwiczyc na kartingach, cennik jest spoko, bo 25pln za 10min jazdy.

btw o koncercie bozenki to juz wszyscy huczą:) siorka do mnie dzwoni, chlopaki, nie ma bata, lecimy na disko:D

,

Karlos, nie mam czasu do Mareckiego zaleciec, wiec sie pochwal :P, jak sie wstydzisz napisz na priv:)

ja obstawiam 325, albo jakies moto :D

BTW.

2 dni temu po 2 miesiecznym pobycie w dojczach wrocil kumpel. pracowal tam w jakiejs podrzędnej knajpie jako kelner, dostawal 6 ojro na godzine.

kupil fure za 500 euro, ale jaka...

opel omega b kombi z 98r , ale z jakim wypasem, w a4 mozna pomarzyc, 3.0 v6 silnik, 211km, skrzynia automat, abs, kontrola trakcji, poduszki, szyberdach, ksenony ze spryskami, nawigacja, 2strefowa klima, full elektryka wszystkiego, jasna skora, fotele podgrzewane, regulowane w kazdej pozycji, audio ze zmieniarka, ori tuba, sterowaniem w kierze, alufelgi 16 z letnimi oponami, stalowki z zimowkami, przebieg 132000 od niemca,

qwa mac, taka fura za tygodniowke kelnerowania w knajpie typu kfc, w Polsce za tygodniowke z kfc co najwyzej sieciowke mozna kupic:/

ale smok straszny, pojezdzilem wczoraj chwile z butem w podlodze, fakt powyzej 100km/h napedza sie mega szybko, do 180km/h moment i jeszcze czuc ze mocno ciagnie, ale spalanie ,hhaha chwile posmigalem, zatankowalem, a te paliwo jakby parowalo ;p

Opublikowano

czy TY przypadkiem nie latales wczoraj nia po witosa ?? :decayed: bo ktos latal jakas omega wlasnie MV6 po Witosa :grin:

---------- Post dopisany 18-09-2012 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2012 at 13:04 ----------

Pany 4lo przybywa do nas na studia to po 1sze:decayed:

po 2 szuka pokoju do wynajęcia jak by ktoś miał bądź słyszał o jakimś pokoju do wynajęcia to dajcie mu znać ( pokój 1 os )

po 3 jak już się gdzieś zamelinuje można zrobić jakiegoś spota piwnego w październiku

:banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

jeżeli chodzi o piwnego spocika to ja chętny (zresztą na normalnego też ;) - podejrzewam, że i reszta ekipy też się skusi ...

Opublikowano

Z tym spotem to zbieramy się od sierpnia. Może w końcu coś się ruszy?!

Opublikowano

ja tam sie spotuje z adkiem z 2 razy w tygodniu :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

o Wy!!!

i nie dacie znać!!!

Opublikowano

Jak Ty nigdy nie masz czasu zarobiony po łokcie jesteś :kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

Był ktoś na prologu rajdu warmińskiego.

Opublikowano
Był ktoś na prologu rajdu warmińskiego.

byłem - nawet ciekawie było (najbardziej było żal jednej stłuczki - subarynką chcieli polatać bokiem ale nie wyszło)

Opublikowano

elo elo hopy :decayed: stwierdzam niedziele bo kac :naughty::naughty::naughty::polew::polew::polew:

nie pije do wieczora :grin::grin:

Adek obchód dzielni dzis musi byc :decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.