Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez biore chyba ze dwie szt:wink: tylko rozmiar ogarne

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

obudzili się hehe!!!

od ponad tygodnia na forum gadamy o koszulkach, brawa za czytanie forum!

:):):):):):):):):):):):):):):):)

Opublikowano

musialem swinke skarbonke rozbic:wink:bo kryzys w branży

Opublikowano

:punish::punish:no zabije was kiedys :bicz::bicz:

- 37 zł. zł biała koszulka taka jak w tym temacie http://a4-klub.pl/koszulki-113/t-shirt-meski-audi-a4-klub-polska-czarny-259183/ tylko ze inwersja kolorow :) koszuleczka biala z takim napisem

black2k.jpg

Rozmiarówke u jarka w temacie macie :) bo ta sama firma Fruit of the Loom :decayed:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

zatem lista wyglada tak:

1.Załek 3 szt xl

2.Adrian 3szt xl

3. Karol 3szt xl

4. Arko 2sz xxl

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

Koszulka Biała Własny Nadruk Super Jakość rozm. XL (2968832722) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ta firma nam będzie robić koszuleczki tam tez w aukcji jest rozpisana rozmiarówka :decayed:

Dowiedziałem się ostatnio że właścicielka tej firmy jest bratowa mojej koleżanki także może coś uda się jeszcze uszczknąć chociaż nic na 100% nie zapewniam :wink:

jak ktos jeszcze chce to niech pisze na PW albo mesa do mnie 509-697-389

dane do przelewu

Michał Załęski

ul. Świtycz - Widackiej 12/27

10-691 Olsztyn

69 1020 3541 0000 5402 0166 2972

Opublikowano
  • Autor
obudzili się hehe!!!

od ponad tygodnia na forum gadamy o koszulkach, brawa za czytanie forum!

:):):):):):):):):):):):):):):):)

po prostu dopiero teraz sie zdecydowałem:tongue4::tongue4::tongue4:

załek pisze sie na jedną szt rozmiar L, kase dam ci w niedzielę ok?

tył będzie regionalny, czy standardowy jak u Jarko?:grin:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARECZKU 100LAT!!!!!!:drinks:

Opublikowano

niestety nikt nie ma projektu regionalnego :kwasny: takze bedzie jak i jarko :decayed:

100 lat :naughty::drunk::drunk::drunk::drunk:

zatem lista wyglada tak:

1.Załek 3 szt xl

2.Adrian 3szt xl

3. Karol 3szt xl

4. Arko 2sz xxl

5. Skrzypek 1sz l

Opublikowano

ja tez Załeczq dam CI kaske w niedzielę do rączki :wink:

Opublikowano

oki:wink:

---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ----------

jacek ?? chesz te koszulki ??:decayed:

Opublikowano

1x L przelew poszedł:wink:

Opublikowano

oki:)

zatem lista wyglada tak:

1.Załek 3 szt xl

2.Adrian 3szt xl

3. Karol 3szt xl

4. Arko 2szt xxl

5. Skrzypek 1szt l

6. Jacek 1szt l

Opublikowano

Nigdy nie byłem fanem hip-hopu ale ten teledysk (mini film) podoba mi się.

Załek może poczekaj jeszcze kilka dni z zamówieniem tych koszulek. Może ktoś jeszcze będzie chciał.

Opublikowano

no chyba tak zrobie poczekam do konca tygodnia :decayed:

Opublikowano

quattro wróciło ze spaceru i prosiło "jeszcze jeszcze":banan: warunki super oby tak dalej:wink:

Opublikowano

Zazdroszcze quattro;-)

Mareczku wszystkiego najlepszego!!!

Sto lat i wpadaj na spota z 6pakiem bezalkoholowego;-)

Opublikowano

No widziałem jak ci furę zasypało :decayed: ale jest Q jest zabawa :wink:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Marek ;)

Opublikowano
Zazdroszcze quattro;-)

Mareczku wszystkiego najlepszego!!!

Sto lat i wpadaj na spota z 6pakiem bezalkoholowego;-)

łysy ale nie pijemy w sobote nigdzie mam nadzieje :decayed:

kuzwa ten snieg sypie i sypie miałem isc pobiegac ale nie poszedłęm bo chodniki kuj nie odsniezone :kwasny: do tego snieg w morde sypie:thumbdown:

jak tak bedize padac do niedzieli to na spota jade z Jackiem :naughty::naughty:

Opublikowano

i całą droge bedziemy bokiem lecieć:wink:

Opublikowano

Dzięki za życzonka :hi:

postaram się wpaść w niedzielę na spocika :wink:

Opublikowano

Koszulki zamówione 13 szt :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.