Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W takim razie, jeżeli tylko nic nie pokrzyżuje planów zawitam z ogromna przyjemnością :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to co spot 7.04.2013 parking ru$ ?? :naughty::naughty:

Opublikowano

dla mnie ok

Opublikowano

termin mi sie nie gryzie z uczelnia:palacz:

Opublikowano

Yo!

Zbychu. Widzialem wczoraj w mragowie srebrne b7 avant 2,0 170km na sprzedaz. W srodku czarne skorzane kubly. Ogladajac na szybko calkiem fajna. Gadalem prrzez tel z wlascicielem. Przeboeg 210000 km 2007rocznik. Gosc chce cos kolo 35tysi z dwoma kompletami alu

Opublikowano

yo yo ;)

co prawda szukam 3,0 ale czemu by nie zerknąć i na to ;) tylko pytanie Adrian zasadnicze - czy miała q czy nie ?

Opublikowano

właśnie czekałem na to pytanie Q to podstawa.

P.S. Jacco widziany dzisiaj na drodze na Ruś okolo 16.00 (czyżby przypiliło??? :):):)

Opublikowano

No wlasnie bieda edition bo fwd

Opublikowano

P.S. Jacco widziany dzisiaj na drodze na Ruś okolo 16.00 (czyżby przypiliło??? :):):)

tak sie stęskniłem za spotem że sam sie wybrałem:kox:w cerurze jest płyn letni do sprysk po 2,99zł/5l

Opublikowano

ale mimo co dziękuję, ze pomyślałeś o mnie ;)

Opublikowano
:hi: widziałem wczoraj ttrs:kox: k**wa jak to chodzi normalnie :jerk::jerk::jerk:
Opublikowano
  • Autor
to co spot 7.04.2013 parking ru$ ?? :naughty::naughty:

już dawno podwieszony:tongue4::a4fan:

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

szykować sie na 20 kwietnia z vwgolf organizują spota na otwarcie sezonu:wink:

SPOTY & ZLOTY na Warmii i Mazurach !!!

No to co 20 Kwietnia? tam gdzie w tamtym roku- parking UWM na Kortowie godzina, hymmm powiedzmy 15?

http://c.wrzuta.pl/wi3913/df472400001ca3384f5e03e9/uwm_ol

co wy na to??? podpinamy się?

Opublikowano

no mozna jechac :decayed: juz wczoraj wlasnie z Jackiem o tym gadałęm :wink:

Opublikowano

Widziałem dzisiaj w miejscowości Marcinkowo koło Mrągowa ładne A4 B5 avant obniżone, kolor ciemny, z ciemnymi kloszami z przodu. Ciekawe czy to ktoś z klubu ? :wink:

Opublikowano

Hehe. Ja jutro bede w marcinkowie i mragowie. Takze nie moglo to byc moje. I nie wiem o ktorym mowisz:)

Opublikowano

łysy masz juz bixy ?? :decayed:

Opublikowano

Witam Panowie :)

Jak ktoś czegoś potrzebuję to jest do rozebrania A4 2.5TDIq Avant

https://plus.google.com/photos/107828411130063687242/albums/5862546994579918481

Kontakt 790560604 i powoływać się na mnie

Opublikowano

ooo moe Karol czegos potrzebuje :decayed:

Opublikowano

bixy mam, w piwnicy:p

Pawel, nie otwiera mi sie ta galeria:/ jakies prosby o dostep itp i nic:/

Opublikowano

Siemka!

Adek mi tez się nie otwiera ta galeria.

myślę i myślę, i też raczej nic nie potrzebuję.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.