Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co tu będę pisał jak nie wiem czy będę ... jak nie będę musiał wyjechać z olsztyna to pewnie się zjawie, bo dobrze byłoby zobaczyć wasze mordki ;) Ostatnio napisałem że się zjawie, a że nie przyjechałem tożeście mnie obsmarowali jak ta lala :)

co do tego stolika to chyba jednak byłoby warto zarezerwować bo sobota to może być troche ludzi ;)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NO JAK bedize ciepło to warka zawsze jest zapchana :)

Opublikowano

13 września ( sobota) godz. 18 na starówce pub Warka
Obecność:
- taktuś
- Paweł69
- Czaja77
- adrianus
- Zaleczeq
-
Kwiatko
- Zbychzz

dziś zadzwonię i zarezerwuję stolik :)


A Arek - człowiek z którym pije się wyśmienicie to gdzieś wyjechał ? Obraził się ? Czy tylko przyczajony tygrys uśpiony smok :grin:

Edytowane przez taktuś

Opublikowano

kwiatko mial chyba do niego nr :decayed:

Opublikowano

Byłem dziś w Warce, bo telefonicznie nie rezerwują i kuźwa za rezerwacje chcą 10zł od osoby :facepalm:

a ja po Kaletce za nikogo nie zakładam :grin:

Zrobimy tak, ustawiamy się na 18 w Warce - będą miejsca to siedzimy, nie będzie to szukamy knajpy - tych na szczęście w brud :kox:

Opublikowano

ok :)

Opublikowano

kurde, miałem kiedys tel do Arka, ale przy zmianie tel. pogubiłem kontakty

;/

jest szansa, ze wejdzie na forum i sie odezwie, jakby co, moj nr kom. 662290938 !

Opublikowano

co tak cicho się zrobiło - wszyscy trzeźwieją po tym piwie czy jak ? ;)

Opublikowano

Co raz dłużej mnie trzyma, tym razem aż do poniedziałku :grin:

za jakiś czas powtórzymy... :kox:

Opublikowano
  • Autor

nastepnym razem to moze i mi sie uda wpasc :)

Opublikowano

kurna mnie ponisl troche melanz wrociłem o 7 :D

Opublikowano

Zaleczeq trzeba było nie spać na przystanku :decayed:

Opublikowano

Eee ziutki ! Dawajcie na skundlonych w czwartek. :D Oni ogólnie zaczynają o 20 a proponowałbym ludziom z a4'klubu spotkać się tak o 19:30 przed nimi i sobie pogawędzieć a potem jakoś by się dołączyło do reszty. :D Kto się piszę na takie cuś? Najlepiej jak by było jak najwięcej ludzi z forum. :D

Opublikowano

Niestety odpada ja do 22 w robocie a zanim bym ze szczytna dojechal to co najmniej 23

Opublikowano

ja się pisze lecz za tydzień.....delegacja w tym tygodniu :wink:

Opublikowano

To chłopaki tak jak napisałem tylko że za tydzień ok? I jak największa liczba osób! :D Bo widzę że w ten czwartek np. już dwóch nie da rady.

Opublikowano

I na wiecej nie licz

Opublikowano

Ostatnio bylo nas 4 :-) :-)

Opublikowano

na skundlonych ?? nigdy w zyciu :)

Opublikowano

Kto nie chce do nich jechać to nie. A kto chcę no to w czwartek tak o 19:30 jak pisałem. :D Nikogo nie zmuszam ale kto będzie to niech tu da znać. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.