Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

diesel bedzie malo oplacalny.
:thumbup1::thumbup1: i eSe teraz :wink:

Tak sie rozgladam tylko nad s4 b5, duzo teraz czytam na temat tego 2.7 bi turbo mial ktos stycznosc z tym silnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

z jakieś pół roku temu SID sprzedał rs4 w b5 za 35koła ;)

sam chodziłem jak w transie przez tydzień, ale odpóściłem ...

także może uda ci się coś jeszcze fajniejszego znaleźć bo czasem jednak można złapać okazję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

co tam założyłeś można wiedzieć ?

https://www.facebook.com/287486334735898/photos/pcb.326841114133753/326840597467138/?type=1&theater

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

diesel bedzie malo oplacalny.
:thumbup1::thumbup1: i eSe teraz :wink:

Tak sie rozgladam tylko nad s4 b5, duzo teraz czytam na temat tego 2.7 bi turbo mial ktos stycznosc z tym silnikiem?

tu szukaj moze ktos ma cos na sprzedaz SportAudi RS/S/Forum :: Strona Główna

a co do 2.7 BiT to koszta x2 w stosunku co do 1.9TDI jesli chodzi o utrzymanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo i x4 ;)

taki ten silnik jest awaryjny? używałbym go sporadycznie mam drugie auto:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady - chodzi w ogóle o części do rs4. O 2,7 na pewno trzeba bardziej dbać ale taki silniczek to i tak się dba chociażby za same przyjemne wgniecanie w fotel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Patryk pisał o s4 :decayed: nie nie jest awaryjny ale ciężko znaleźć dobra sztukę :kwasny: oto chodzi zalezy jaki masz budżet :decayed: ale cewki x6, swiece x6 , dv x2. lambdy x4 po lifcie przed liftem chyba x2 :decayed: Ogólnie silnik w c**j pozytywny jeździłem kiedys A6 z 2.7 zrobiona na 300 i fajnie to jeździło nawet przy takiej dużej budzie :wink: Ale tutaj moze cos kwiatko wiecej powie :wink: albo pogadaj z moskalem albo z buba na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Panowie:hi Dzisiaj w Mragowie dla mojego znajomego ukradli a4 b6 avant kolor grafit numery NMR 21KA na tylnej klapie mial dużo naklejek, srodek pelen s line, duza navi, szare skórzane siedzenia, xenon alusy ala avusy 17 cali, prawa przednia drzwiowa listwa lekko odstawala. Wszelkie info 508-389-699. Najlepsze jest to ze audi stala od mojej ok 40 m:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz miesiąc temu zmieniłem a szukam czegoś na dojazdy do roboty bo mam 100 km w jedna stronę . Najlepiej małe pudło z lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz miesiąc temu zmieniłem a szukam czegoś na dojazdy do roboty bo mam 100 km w jedna stronę . Najlepiej małe pudło z lpg

jeśli chodzi o małe pudełko z podtlenkiem LPG to gadaj z Adrianem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, żyję:)

Patryk, jeśli chodzi o ekonomie to tico na gaz i nic tego nie przebije:)

teraz od 3 lat katuję w robocie pande 1,1 lpg i ogólnie nie jest źle, mały szatan, hehe, żartuje, żeby to jakoś w miare dynamicznie jechało, to trzeba mocno deptać, redukować i ciągnąć na biegach i wtedy pnda w cyklu miejskim pali około 9,5 l. lpg, w trasie kolo 7-8 l.

nie mam czasu podjechac obejrzec tej renówki, która wkleiłeś, ale z fotek wygląda niczego sobie, na jeszcze nie zajeżdżoną. a konstrukcja prosta, gazoline silnik też dobrze toleruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super . Idę dzisiaj oglądać seiczento 1.1 lpg zobaczymy jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sejku jest ten sam silnik co w pandzie, a ciut lzejszy to bedzie troche lepiej smigal. a i czesci tez tansze:)

taniej juz sie nie da jezdzic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...