Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra! i ja sie na spota w niedziele pisze!

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem czy tam rade podjechać bo nie wiem czy będę w olsztynie

Opublikowano
nie wiem czy tam rade podjechać bo nie wiem czy będę w olsztynie

nie pier**l :decayed: masz byc oblukamy te dwa i poł ti di aj :decayed:

---------- Post dopisany 21-02-2014 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 22:31 ----------

Kormorany tez robia spota w ta niedziele o 15 na Rusi:decayed:

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

btw ma ktos nr do arko ??? :decayed::decayed:

Opublikowano

jeszcze trochę to uwieże że spot się odbędzie :grin::grin:

Opublikowano

jak się uda to i ja wpadnę na spota!!!

Opublikowano

uda sie :decayed: mam limit na sobote 4 piwa :decayed:

Mam wam coś bardzo ważnego do powiedzenia :kox::kox::kox:

Opublikowano

Hahhaa bedziw dobrze.

A na spota faktycznie umowmy sie na 15 tak jak kormorany. po oboedzie a jesCze jasno:)

Opublikowano

To jak? 14 cz 15?

Opublikowano

14 zajmiemy lepsze miejscowki :decayed:

Opublikowano

A jak Kormorany będą 13.50 ? Zjedźmy się razem im więcej autek tym lepiej a jak miejsca będzie mało to panienki się popędzi. He he

Opublikowano

nie beda 13.50 :decayed: damy rade :decayed:

Opublikowano

kto mi policzy obciążenia dla dachu płaskiego??:kox: albo ma kogoś kto posiada projekt budynku z stropodachem

Opublikowano

dobra to o 14 na rusi :decayed::decayed:

Opublikowano

Skrzypek chyba parkingi pomyliles. .Mod a na spoty nie przyjeżdża zaraz degradacja cie czeka

Opublikowano
  • Autor
Skrzypek chyba parkingi pomyliles. .Mod a na spoty nie przyjeżdża zaraz degradacja cie czeka

zaraz ban poleci:tongue4:

Opublikowano

Panowie dajcie jakies foto ze spotkania . pzdr

Opublikowano

Banuj puki mozesz hahah..fotek niema bo dziewczyn nie było

sitas o tej miejscówce mówiłem na audiki, wszytko używane do 3 la od A1 do Q7t:naughty:

2012-04-26125733_zps166b2fc5.jpg

2012-04-26125742_zps4baab74f.jpg

2012-04-26130711_zpsc0e2dd37.jpg

2012-04-26130729_zpsc1f23482.jpg

:wink:

2012-04-26172109_zpsbbd12047.jpg

Opublikowano

:decayed::decayed:

na spocie byli

1.Zaleczeq

2.Adrianus

3.Jaccov6

4.sitas

+ cholpaki z kormorana :decayed::decayed:

takze bany poleca kolorki tez :grin::grin:

Opublikowano

Siemanko. Dzieki za wczorajszego spociszona. Miło było was poznać. Mam nadzieje ze na następnym bedzie lepsza frekwencja... Hihihi...

A co do tej miejscówki to ... Hymmm... Mniam mniam... Cos fajnego na pewno by znalazł... Choć tak jak patrze to nie wiem czy tam gdzies "moja" na zdjeciu nie stoi... ?

Jeszcze raz dzieki... No i co... Jesteśmy w kontakcie... ?

Pozdro...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.