Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
w poniedzialek moge zaleciec, rzuce okiem.

ale jesli to na ksiecia witolda to ten gosc pewnie do negocjacji nie bedzie skory

bo jest dosc nabity w hajs:)

Nie tyle chodzi o negocjacje co o potwierdzenie stanu tych foteli i może jakieś zdjęcia w lepszej jakości bo gościu strasznie oporny w tym temacie :wink:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany kto z forumowiczów Olsztyniaków :decayed: ma A4 B5 Avant i ma ori sprzęt audio firmy Nokia? Bo jest sprawa :naughty:

Opublikowano

latamy dziś wieczorem po śniegu??:naughty:

Opublikowano

ja cały dzień latałem. polecam dróżkę do parku technologicznego. nikt tam nie odśnieżał i praktycznie zero użytkowników. no i fajne łuki:):):)

Opublikowano

cenna informacja:wink:

Opublikowano
Pany kto z forumowiczów Olsztyniaków :decayed: ma A4 B5 Avant i ma ori sprzęt audio firmy Nokia? Bo jest sprawa :naughty:

moze nie olsztyn ale ja mam chyba ten sprzet audi

Opublikowano

Świstak u mnie taki siedzi

Opublikowano

Witam. Interesuje się pewną B5 z okolic Prejłowa. Znacie dobrą stację diagnostyczną z tamtej okolicy gdzie można by ją przejrzeć od deski do deski?

Opublikowano

Stacja diagnostyczna w Szczęsnym jest to jakby po drodze do Olsztyna. Mają też tam warsztat więc i miernik lakieru będą mieli . Za przegląd i tak mówisz zapłacić więc wystarczy powiedzieć że chcesz bardzo dokładny. A co to za audi?

Opublikowano

Calkiem ladna b5 z prejlowa a wystwaiona na olsztyn. Za 15 500 na tablicy. VIN juz mam rozkodowany razem z historia. Troche AGT w nim jest wszystko do ogarniecia :) a gdzie to dokladnie z ta stacja? Porzadna w miare?

Opublikowano

Stacja jest na wlocie do Olsztyna od strony Szczytna jest Oki. Z Prejłowa można jechać tą drogą

Opublikowano

Dzieki wielkie. Bezawaryjnosci koledzy :)

Opublikowano
  • Autor

Pany macie namiary na jakiegoś pewnego magika od turbinek? Chodzi mi o regenerację:wink:

Opublikowano

Pany przyznać się kogo teść pracuje w samochodówce na warsztatach? :decayed: Zbigniew S. :kox: Bo była kilka miesięcy temu A4'ka B5 Avant 1.9 dizel przedlift , naklejkę a4-klub.pl miała z tyłu ale nie jestem pewny czy miała ramki klubowe. :naughty:

Opublikowano
Pany macie namiary na jakiegoś pewnego magika od turbinek? Chodzi mi o regenerację:wink:

A co turbo Ci sie zesrało :kwasny:??

paru znajomych oddało tu Reampoland.pl - Ream-Poland i są mega zadowoleni kumpel ostatnio tez oddał tutaj Max Turbo - Regeneracja turbosprężarek i tez zadowolony .:decayed::decayed::decayed:

Podzwoń i sie popytaj jak cenowo :wink:

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

AutoLeitner - Het adres voor bijzondere automobielen | 1985 Audi Sport Quattro Kopenhagenblau :jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

Załek, ogłoszenie już nie aktualne. Audi S Q stoi u mnie w garażu!!!

:):):):);)

Opublikowano

Siemanko panowie :wink:

Ogarnia ktoś ori zestaw audio nokia w B5? U mnie coś się popierdzieliło, sub nie trybi i tył nie trybi, suba innego podłączyliśmy to tylko grał sub i przednie głośniki, tylne głośniki już nie grały. Może miałby ktoś jakiś wolny dzień/popołudnie (i najlepiej jakiś garaż bo w takie mrozy to porażka) i wspomógłby mi ogarnąć te audio u mnie? Oczywiście nie za nic. :decayed:

Opublikowano

Nie wiem jak to dokładnie jest zrobione w B5 bo ja sam u siebie nie posiadam tego zestawu ale kumpel ma w B6 i wiem ze jak u niego przestał grać tył i sub to pierdzielił mu się wzmacniacz wymienił go i jak ręką odioł wszystko gra i buczy :-)

Opublikowano

No tylko ze jak podłączyłem suba ze wzmakiem (no cały ten c**jwajster z lewego boczka) działającego, sprawnego to głośnik z suba grał i przód grał a głośniki w tylnych drzwiach nie.

Opublikowano

Są dwie możliwości albo padł przekaźnik w subie ale skoro podłączyłeś drugi i też nic albo nie ma wyjścia sygnału z radia lub gdzieś przerwany przewód

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.