Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dajcie jakies zdj lamp zrobionych przez gwertego jestem ciekawy jak reza lampy do b6. Ozdr i WESOLYCH

Jeśli chodzi o mnie nie polecam tej przeróbki wpakowałem się w same koszta.

a co sie stalo ?

lewy ksenon ciągle sam gaśnie(słychać ciągle jakieś bzyczenie) a prawa wpada w drgania i lata jak głupia.kupiłem nowe przetwornice ponad 200 zł zamówilem na jutro nowa przetwornice 310 zł byłem u elektryka na wykasowanie błędów bo samo poziomowanie nie działało 30 zł fajny prezent na święta :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie dajcie jakies zdj lamp zrobionych przez gwertego jestem ciekawy jak reza lampy do b6. Ozdr i WESOLYCH

Jeśli chodzi o mnie nie polecam tej przeróbki wpakowałem się w same koszta.

a co sie stalo ?

lewy ksenon ciągle sam gaśnie(słychać ciągle jakieś bzyczenie) a prawa wpada w drgania i lata jak głupia.kupiłem nowe przetwornice ponad 200 zł zamówilem na jutro nowa przetwornice 310 zł byłem u elektryka na wykasowanie błędów bo samo poziomowanie nie działało 30 zł fajny prezent na święta :facepalm:

a tylko przeerabiales czy tez malowales usy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie czaję się na te fotele miałby ktoś czas podjechać to oglądnąć może ktoś zna sprzedawcę...

Audi A4 8k B8 skora S-LINE fotele tapicerka (3800498560) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany 22-12-2013 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2013 at 21:10 ----------

I jak tam nikt nic nie wie na temat gościa???

Adrian, jak ogarne jutro swoje sprawy i zdążę, to zajadę do gościa i spojrzę na te fotele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam lampy po rezaniu od gwertego już rok i nic się nie wydarzyło z nimi,kolo ode mnie w b5 lifcie ma tak samo i nic się też nie dzieje

były wymieniane odbłyśniki i soczewki na większe + przesłona oraz malunek w czarny mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie czaję się na te fotele miałby ktoś czas podjechać to oglądnąć może ktoś zna sprzedawcę...

Audi A4 8k B8 skora S-LINE fotele tapicerka (3800498560) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany 22-12-2013 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2013 at 21:10 ----------

.

I jak tam nikt nic nie wie na temat gościa???

Adrian, jak ogarne jutro swoje sprawy i zdążę, to zajadę do gościa i spojrzę na te fotele ;)

Byłbym mega wdzięczny jak coś to śle Ci mój numer na PW jak będziesz u niego to mi zdasz relację na żywo :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się tak trafiło,zobaczę jutro po zmianie przetwornicy. Tylko tyle że ładnie wygląda

http://img17.imageshack.us/img17/446/dm1p.jpg

Kozak wyglada :D jak bedziemy na letnim setupie ttrzeba sie gdzies spotkac na spota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas .....na

Tradycyjnie, jak co roku,

Sypią się życzenia wokół,

Większość życzy świąt obfitych

I prezentów znakomitych.

A ja życzę, moi mili,

Byście święta te spędzili

Tak, jak każdy sobie marzy.

Może cicho bez hałasu,

Idąc na spacer do lasu,

Może w gronie swoich bliskich,

Jedząc karpia z jednej miski,

Może gdzieś tam w ciepłym kraju

Czując się jak Adam w raju,

Może lepiąc gdzieś bałwana,

Jeśli śniegiem ziemia zasypana.

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy przysłali mi życzenia rok temu - niestety nie spełniły się!

Bądźcie tak mili i na NOWY ROK przysyłajcie mi raczej pieniądze, alkohol albo bony do Biedronki.

A poza tym wszystkim audimaniakom - Szczęśliwego Nowego Roku.

Happy_New_Year_3_D_Wallpaper_12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze od świąt daje ,znaczy teraz sie leczę.11,12,25,26 styczeń odpadają w inne dni się pisze:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...