Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaneczko byłem o 13.45 a tu zonk szkoda.O której sieę rozjechaliśćie??

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam , byliśmy do 13.40/pozdrawiam .

Opublikowano

W tym samym dniu był spot WV koło Reala i było 10 samochodów (widziałm jak tankowałam na Neste). A nasi zawiedli. W sumie ja też, ale jakoś nie miałam odwagi podczepić się, bo jak widać jestem "nowa" i samej było mi nie swojo - może widzieliście czerwoną niunie. Wszystko byłoby spoko gdyby nie niuniek (Rapley) - za 15 pierwsza napisał esa, że "sprawy wyższe". Akurat :naughty: - żona go nie puściła. Może jak będzie cieplej to frekwencja będzie większa - zawsze to przyjemniej :)

Pozdrawiam

Opublikowano

witam a było się dołączyć.następny spotkanie w drugą niedziele lutego to jest 8.pozdrawiam

Opublikowano

W tym samym dniu był spot WV koło Reala i było 10 samochodów

eee tam, tych samochodów to jak... mrówków :gwizdanie: :decayed:

wpadaj na spota 08 lutego :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

8 luty.Obecność obowiązkowa ja będę na 1000%.

Opublikowano

ja tez sorki ze nie dotarlem ,ale zonie sie zajecia skonczyly o11 i nie chciala ze mna poczekac.

Opublikowano

siemanko panowie a co tu taka cisza??? :polew:

Opublikowano

Siemanko Grześ cisza przed burzą hi hi .

Opublikowano

Normalnie od czwartku ma być ocieplenie,

może w letnim felunku przybędziemy na spot? :blink::decayed:

Opublikowano

8 lutego ? Jeśli jednak mogę postulować to trochę później niż ostatnio, np: o 14:30 :mysli: - skoro i tak wszystko trwa godzinkę :tongue4:

Pozdrawiam :>

Opublikowano

witam Moniko no nie wiem czy reszta załogi się zgodzi,bo dla mnie to obojętne.pozdrawiam

Opublikowano

Dlaczego prosze o zmianę? Bo to taka pora obiadowa - ni w pięć ni w dziesięć - przed 13 to za wcześnie, a ja nie mam niestety guwernantki, więc zejdzie się do 16 - a mąż głodny to mąż zły :evil: - zważywszy, że zostaje w domu :tongue4:

Opublikowano

W zasadzie godzinę można zmienić, lecz zaraz ktoś inny się odezwie...

jeden lubi rano, drugi przed snem... :kox:

Myślę, że w tym przypadku nagniemy się wszyscy, bo przecież po raz pierwszy będzie koedukacyjne spotkanie :naughty:

A zatem spotkajmy się o godz. 14.30

Opublikowano
:) hhe eh jaki wpływ ma kobieta :shocked: ok to 14.30. :hi:
Opublikowano

To i ja postaram sie przybyc :) moj pierwszy spot :P

Opublikowano

Petlik na forum widzę od dawna jesteś, czas się uaktywnić i pokazać :good:

tak w ogóle Panie i Panowie to piszmy w tym temacie,

bo nas żule z Żuław ( :decayed:) prześcigną w ilości postów ( taka tam rywalizacja) :decayed:

Opublikowano

Fakt jestem od dawna, ale do tej pory tylko czytalem. Teraz zaczalem wiecej jezdzic i mam zamiar zaczac od wiosny doprowadzac niunke do stanu idealnego. Zostala zaniedbana przez moich rodzicow, wiec musze sie za nia wziac. Chce zobaczyc jak wygladaja u innych uzytkownikow i ogolnie podpytac o pare istotnych rzeczy.

Opublikowano

Pisząc zaniedbana masz na myśli bałagan wewnątrz?

Czy stan techniczny?

A propos bałaganu - to u mnie zaraz na podlodze trawa urośnie :decayed:, zima kurde nie sprzyja dbaniu o czystość :embarrassed:

Opublikowano

Mam na mysli ogolna estetyke. Mam kilka rys, zadrapan i innych odpryskow. Ponadto do wymiany galka, bo skora juz sie miedzy palcami placze ;) balagan jakos przed spotem uprzatne :P dzis na myjni bylem w orlenie, mam nadzieje, ze dobrze mi wydmuchalo wode i mi nic nie popeka od mrozu :/

edit: dzis juz sie dowiadywalem u lakiernika o koszta malowania zderzakow. Wyszlo 600zl, chyba niedrogo nie? Dorzuce jeszcze ze 100zl i niech pomaluje odpryski na masce i innych elementach...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.