Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Tak o 13-tej pod Uranią!!!

Poznamy się, potupiemy troszkę (zimno! :decayed: ), i luzik, a jak będzie sie kleić to i doczekamy do 14-tej.

Robić logi dynamiczne w tych warunkach drogowych nie polecam :wink4:

Do zobaczenia :hi:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 00:32_________________________________________________Dnia 04 stycznia 2008r. odbył się spot w Olsztynie :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Obecni byli:

- czaja77

- luqash

- mumer

- Picia

- Skrzypek

- taktuś

- zbychzz

0e187c2aff37b82a.jpg

REKORD POBITY

BYŁO SIEDMIU FORUMOWICZÓW

W SIEDMIU :audi::a4fan: :oklaski:

Dzięki Panowie za spota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się spóźniłem ale dotarłem :>.

Pierwszy raz miałem okazję bić jakikolwiek rekord :> heh

Dzięki wszystkim za spocika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze było ludzik do następnego razu.A tak na marginesie jest u mnie już u mnie -20 stopni zimno ale bryczka w garaży ku :winek4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne spotkanko - można było dowiedzieć się parę fajnych rzeczy.

dzięki za spocik i do następnego razu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Wasze akumulatorki???

Ja dziś rano ledwo odpaliłem, kuźwa jak będzie jutro - nie wiem :evil::disgust::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie ok ,tyle ze koledzy dzwonili po mnie żebym podjechał i na kabelki ich rozruszał. pozdrawiam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to chyba ropa zamarzła :polew:

odpalil z niewielkim problemem i jak skrobalem szybki :wallbash: to zgasł :angry: no i krece krece krece... nic tylko rezerwa... zjarałem fajka i dalej krece... i mowie nie odpuszcze... ro***erdole a odpale :) kolejna fajka i krece az mnie serce bolalo ale nagle cos zalapalo potrzachalo zadymilo parking ale pozniej juz wszystko było dobrze :>

a termometr pokazywal -20,5 *C :shocked:

PS. Mówili w TV ze w olsztynie Było -29 i ze ma byc wiecej :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rano kręcę i kręcę i kręcę załapał :> pochodził z 10 sekund i zdechł :( no to znowu kręcę i kręcę i kręcę załapał i tak mu zostało :> Tyle że zauważyłem że przy rozruchu nie pali od razu na wszystkie garnki i tym sposobem mam od dzisiaj nówki świeczki no i teraz ewidentnie lepiej pali :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedz gdzie kupiłeś świeczki, jakie i za ile, bo mam ten sam problem że w tamtą zimę tylko jedna świeca grzała, w ta zime wieksze problemy z zapalaniem, szkoda juz meczyc autka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no ja nie miałem problemu z odpaleniem po spociku jak wracałem do domku wieczorkiem to pokazywało mi temperaturke -24 .[br]Dopisany: Styczeń 06, 2009, 04:59:51 _________________________________________________Pozdrowonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chciałbym podzielić się pewnym spostrzeżeniem otóż jechałem za A4 sedan srebrna o nr NO.. ma kierunki w lusterkach i tylne światła tuningowe DIODA chyba. Zapewne niema o tym pojęcia że jak zapali światła długie to gaśnie wszystko z tyłu kompletnie. Jak ktoś zna właściciela to niech podpowie mu o tym bo na pewno nie wie. Pozdro :wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 17:57_________________________________________________co do kierunków w lusterkach pewny nie jestem jechałem za nim ale z tyłu wydawało sie jak by je miał. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Czaja nie mam kierunków w lusterkach a numerki mam NOL :>[br]Dopisany: Styczeń 06, 2009, 06:28:08 _________________________________________________Chłopaki u mnie wszystko git w autku ze światełkami :>[br]Dopisany: Styczeń 06, 2009, 06:30:34 _________________________________________________Bartek a kiedy to było??[br]Dopisany: Styczeń 06, 2009, 06:33:30 _________________________________________________Chłopaki po Olsztynie śmiga kilka A4 z diodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...