Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi też pasuje wiec jutro o 13 na rusi :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiatma szanownych Kolegów!

moja audiczka nie jest do końca sprawna wiec nie wiem czy sie pojawie więc jesli nie bedzie padało(mam nieszczelne auto :() to pojawie sie

pozdro

ps.Paweł69 dzięki za pomoc :hi:

Opublikowano

ps.Paweł69 dzięki za pomoc :hi:

zapraszam w poniedziałek.....

Opublikowano

do Paweł69

nie mam jeszcze drzwi także poniedziałek odpada, jak będą drzwi to wpadne

pozdro

Opublikowano

No chłopaki ja chętnie ale termin mi nie odpowiada bo dziś jestem w Białym w szkole :wallbash: i nie wyrobie do Olsztyna. Inny termin.

Na Vaga też bym się pisał bo muszę się dowiedzieć co w mojej małej siedzi :)

Opublikowano

i po spociku były trzy osoby więc d rekordu zabrakło dwóch :)

pozdrawiam i do następnego

Opublikowano

No i spotkaliśmy się na Rusi, w zimowej scenerii,

listę podpisali:

- bobek84

- surowik

- taktuś

dzięki chłopaki za spocika :hi:

07f36d95e3108ca8m.jpg

Opublikowano

Dzieki panowie, milo bylo czekam na nastepnego spota.

Opublikowano

dopiero zobaczylem ze był spot... ale i tak bym nie mogl przyjechac bo wlasnie wrocilem z warsztatu... gdzie jest ta wasza Ruś?? obawiam sie i tak bym tam nie trafil :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

dopiero zobaczylem ze był spot... ale i tak bym nie mogl przyjechac bo wlasnie wrocilem z warsztatu... gdzie jest ta wasza Ruś?? obawiam sie i tak bym tam nie trafil :embarrassed:

na następnego spota polecimy razem :) co ty na to?

Opublikowano

Serdecznie zapraszam Wszystkich na zakupy :good:

BLUZY

POLARY

Opublikowano

dopiero zobaczylem ze był spot... ale i tak bym nie mogl przyjechac bo wlasnie wrocilem z warsztatu... gdzie jest ta wasza Ruś?? obawiam sie i tak bym tam nie trafil :embarrassed:

Trafić bardzo łatwo:

http://mapy.google.pl/maps?f=d&saddr=1+Maja&daddr=Droga+bez+nazwy&hl=pl&geocode=FWajNAMdsoI4AQ%3BFajoMwMdeBs4AQ&mra=ls&sll=53.75744,20.465641&sspn=0.048308,0.11055&ie=UTF8&ll=53.75744,20.433025&spn=0.096616,0.351562&z=12

Opublikowano

Cześć wszystkim jestem ze Szczytna czy ja też mógłbym załapać się na taki spocik??? Lecz pracuje 5 dni w tygodniu 7-16 więc jedynie po tych godzinach lub sobota :hi: bo kawałek do was mam :good:

Opublikowano

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dawno tu nie zagladalem...Widze Taktus jeszcze nie popusciles...Ja przez ten okres kiedy mnie tu nie bylo niestety zmienilem auto ale jak widac po opisie musi to byc audi i tak juz zostanie do konca.Bede obserwowal forum i jak zlozy sie tak ze bede w Olsztynie i akorat bedzie spocik to napewno wpadne pogadac Pozdrawiam chlopaki :hi:

Opublikowano

Siemka Micek, faktycznie dawno Cię nie widziałem na forum,

co z twoją starą bestią, dobrze się sprzedała? No i od kiedy masz A6 ( ciekawy silniczek :naughty: )

coś na pewno niedługo zorganizujemy, wpadnij to pogadamy :)

Opublikowano

Powiem ze sprzedala sie praktycznie za grosze ale nie ubolewam nad tym bo odziedziczyl ja po mnie moj dobry kumpel :decayed: A6 mam od miesiaca i jestem bardzo mile zaskoczony tym co auto potrafi Pozdrawiam Taktus :hi:

Opublikowano

to może zrobimy jakiś spocik jeszcze w starym roku i obejrzymy nowe autko, są chętni ??

Opublikowano

ja sie pisze[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 16:51_________________________________________________Gdzie i kiedy???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.