Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Monia to ja też poproszę tak ze 2 sztuki aby świerzę!!!!!! :good:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć, tu Marian z AKP od zielonego B4 :) Właśnie się zarejestrowałem na Waszym forum. Postaram się zaglądać tu częściej :) Ja również jestem zadowolony ze spotu, mimo złej pogody :) Oczywiście piszę się na następny raz, jeżeli nie macie nic przeciwko :cool1: Fotki Skrzypka już widziałem :good:

PS w moim podpisie jest link do zdjęć ze spotów AKP, jeżeli ktoś miałby ochotę obejrzeć :)

Opublikowano
  • Autor

Cześć, tu Marian z AKP od zielonego B4 :) Właśnie się zarejestrowałem na Waszym forum. Postaram się zaglądać tu częściej :) Ja również jestem zadowolony ze spotu, mimo złej pogody :) Oczywiście piszę się na następny raz, jeżeli nie macie nic przeciwko :cool1: Fotki Skrzypka już widziałem :good:

PS w moim podpisie jest link do zdjęć ze spotów AKP, jeżeli ktoś miałby ochotę obejrzeć :)

witam witam kolegę :> :> :>

Opublikowano

fajnie że zjawiło sie tylu ludzi i furek - chyba znowu pobiliśmy rekord ;)

Opublikowano

PS w moim podpisie jest link do zdjęć ze spotów AKP, jeżeli ktoś miałby ochotę obejrzeć :)

Witamy :hi:

jestem jednak staroświecki i uważam, że na wkupne to nie link tylko krówka... :punk::drinks::pali::banan3::drunk: :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

PS w moim podpisie jest link do zdjęć ze spotów AKP, jeżeli ktoś miałby ochotę obejrzeć :)

Witamy :hi:

jestem jednak staroświecki i uważam, że na wkupne to nie link tylko krówka... :punk::drinks::pali::banan3::drunk: :oklaski:

hehe popieram!!! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Haaa, no nigdy nie mówię nie - nie odmawiam przyjemności :naughty: Prawda Skrzypek ;)

Opublikowano

Hah. Widać było w Cerkiewniku :)

Opublikowano

Oto dzisiejsza lista obecności:

- Lilianatoja

- Żaneta

- Czaja77

- Emsi

- kolega z A6

- Kwiatko

- Luqash

- MarianB

- Maxym83

- Paweł Olsztyn

- Petlik

- Picia

- Rapley

- Sero

- Skrzypek

- taktuś

- Zbychz

jeżeli kogoś pominąłem czy przekręciłem - sorry :travolta::cygaro::read::kwiatek:

Opublikowano
  • Autor

Hah. Widać było w Cerkiewniku :)

ojj było :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:15_________________________________________________

Haaa, no nigdy nie mówię nie - nie odmawiam przyjemności :naughty: Prawda Skrzypek ;)

całkowita prawda, poczekamy do wiosny i wtedy będziesz miał okazję sie wkupić :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:16_________________________________________________

Oto dzisiejsza lista obecności:

- Lilianatoja

- Żaneta

- Czaja77

- Emsi

- kolega z A6

- Kwiatko

- Luqash

- MarianB

- Maxym83

- Paweł Jaroty

- Petlik

- Picia

- Rapley

- Sero

- Skrzypek

- taktuś

- Zbychz

jeżeli kogoś pominąłem czy przekręciłem - sorry :travolta::cygaro::read::kwiatek:

taktuś, zapomniałeś o nieznajomych z bordoAvanta :> :polew:

Opublikowano

Ci z bordowego avanta byli ciut zszokowani i zdezorientowani :shocked:

jakby im tico podstawić, to pewnie by wsiedli i pojechali :dziura:

Opublikowano
:good: lista spora. a i fotki :gwizdanie:
Opublikowano

Hahhaha o ten bordowy avant, obok ktorego stalem nie byl na na spota? Niezle :D

Opublikowano

też bym się zdezorientował gdybym postawił sobie furke na pustym parkingu, wracam a tam 15 audików i banda ludzi dookoła ;)

Opublikowano

Ja myslalem, ze ktos nadgorliwy wczesniej przyjechal. Sam bylem 14:15 i stal tylko ten bordowy, wiec stanalem obok i czekalem na reszte :P

Opublikowano

No to panie i panowie do następnego spota :)

Opublikowano

No to panie i panowie do następnego spota :)

I zamawiajcie jakąś pogodę lepszą :) do następnego :good:

Opublikowano

Hah. Widać było w Cerkiewniku :)

ojj było :polew: :polew: :polew:[br]

Bo jak balować, to do świtu :beer1:

Opublikowano
  • Autor

Hah. Widać było w Cerkiewniku :)

ojj było :polew: :polew: :polew:[br]

Bo jak balować, to do świtu :beer1:

no tak, a później budzisz się rano przekonany, że jesteś w swoim łóżku a tu............. :shocked::mysli:. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Marianb znalazłem te Twoje filmiki na youtube niezłe są :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.