Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dowiecie sie 22 02 2009 :decayed::naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mareczku spocik o tej samej godżinie?

Opublikowano

Mareczku spocik o tej samej godżinie?

Nie widzę przeciwskazań

na najbliższym spocie obgadamy projekt zlotu wiosennego EL- OL,

my szukamy miejscówki, a elblążaki przywożą browara :drinks: :oklaski:

Opublikowano

Mareczku spocik o tej samej godżinie?

Nie widzę przeciwskazań

na najbliższym spocie obgadamy projekt zlotu wiosennego EL- OL,

my szukamy miejscówki, a elblążaki przywożą browara :drinks: :oklaski:

W klubie Audi 80 też planujemy razem z chłopakami z Elbląga jakiś większy spot wojewódzki na wiosnę. Wstępnie myśleliśmy nad lotniskiem w Ornecie, bo i z Olsztyna, i z Elbląga jest praktycznie ta sama odległość - ok 50 km. Gdyby udało nam się zorganizować taki spot/zlot to naprawdę mogłoby być to coś konkretnego: A4+AKP+A80+może A6 = :good:

Opublikowano

no no to bardzo ciekawie zapowiada się nam sezon :cool1:

Opublikowano

lotnisko w Ornecie niezły pomysł a może nad jakimś jeziorkiem zrobić spota?

Opublikowano

Mareczku spocik o tej samej godżinie?

Nie widzę przeciwskazań

na najbliższym spocie obgadamy projekt zlotu wiosennego EL- OL,

my szukamy miejscówki, a elblążaki przywożą browara :drinks: :oklaski:

W klubie Audi 80 też planujemy razem z chłopakami z Elbląga jakiś większy spot wojewódzki na wiosnę. Wstępnie myśleliśmy nad lotniskiem w Ornecie, bo i z Olsztyna, i z Elbląga jest praktycznie ta sama odległość - ok 50 km. Gdyby udało nam się zorganizować taki spot/zlot to naprawdę mogłoby być to coś konkretnego: A4+AKP+A80+może A6 = :good:

Żeby było jasne:

na spoty olsztyńskie organizowane co 2 tygodnie pod Uranią zapraszamy każdego posiadacza Audi, każdy sam przyjeżdża, każdy sam odjeżdża, spotykamy się w miejscu publicznym i wszystko jest jasne.

Projektowany wspólny zlocik EL -OL na wiosnę, w formie grill, browar, nocleg widziałbym w obrębie tego forum, tzn A4 Klub Polska i nie widzę przy zaproponowanej formie spędu, czy też pospolitego ruszenia.

Opublikowano

Rzumiem ;) Myślałem, że planujecie jakiś większy "zlot", więc tylko zasugerowałem lokalizację i to że mogą być chętne inne grupy :rolleyes: Dla mnie osobiście bez różnicy, kto to organizuje i gdzie - jeżeli nie jest to "zamknięta impreza", to pojawię się wszędzie :wink4: pozdrawiam :drinks:

Opublikowano

A tym czasem wspomniana "fotka"

Moja pierwsza próba :>

<table style="width:auto;"><tr><td><a href="http://picasaweb.google.pl/lh/photo/vJYivXJU8cmci9P3j3hVQQ?authkey=nU2fU6VkWYg&feat=embedwebsite"><img src="http://lh3.ggpht.com/_K7PVfX65XIs/SZKhPjHmFII/AAAAAAAAABs/y9ErRQAyvR4/s400/olszty%C5%84skie%20spoty.JPG" /></a></td></tr><tr><td style="font-family:arial,sans-serif; font-size:11px; text-align:right">Od <a href="http://picasaweb.google.pl/lilianatoja/A4?authkey=nU2fU6VkWYg&feat=embedwebsite">A4</a></td></tr></table>

Obrobione zdjęcie kolegi z ostatniego spotu + aranżacja własna :tongue4:

Opublikowano

A tym czasem wspomniana "fotka"

Moja pierwsza próba :>

<table style="width:auto;"><tr><td><a href="http://picasaweb.google.pl/lh/photo/vJYivXJU8cmci9P3j3hVQQ?authkey=nU2fU6VkWYg&feat=embedwebsite"><img src="http://lh3.ggpht.com/_K7PVfX65XIs/SZKhPjHmFII/AAAAAAAAABs/y9ErRQAyvR4/s400/olszty%C5%84skie%20spoty.JPG" /></a></td></tr><tr><td style="font-family:arial,sans-serif; font-size:11px; text-align:right">Od <a href="http://picasaweb.google.pl/lilianatoja/A4?authkey=nU2fU6VkWYg&feat=embedwebsite">A4</a></td></tr></table>

Obrobione zdjęcie kolegi z ostatniego spotu + aranżacja własna :tongue4:

Pierwsze koty za płoty, bardzo fajna i ciekawa fotka :good:

Rzumiem ;) Myślałem, że planujecie jakiś większy "zlot", więc tylko zasugerowałem lokalizację i to że mogą być chętne inne grupy :rolleyes: Dla mnie osobiście bez różnicy, kto to organizuje i gdzie - jeżeli nie jest to "zamknięta impreza", to pojawię się wszędzie :wink4: pozdrawiam :drinks:

Z tego co wyczytałem i większość by chciała, to zlocik z noclegiem, nad jeziorkiem, przy browarku - a w tym przypadku potrzebne jest planowanie, obgadanie, zapisy, wydanie jakiejś tam kasy.

Impreza jak najbardziej otwarta dla wszystkich, którzy zapoznają się z tematem czytając go tutaj, wpiszą się na listę, która później powstanie.

To doskonalsza forma zlotu ulicznego, bo w rodzinnej atmosferze przy grillu i browarku i z noclegiem.

Zrobiona tak na poważnie. :good:

Opublikowano

No no panowie bardzo mi się podoba taki pomysł na wiosenne zebranko. :cool1:

A co do jeziorek. To w mojej okolicy mamy ich troszeczkę :)

I sporo różnych hoteli/moteli/kwater prywatnych, ośrodków wypoczynkowych itp, itd

Bo chyba wiosną pod namiot to troszeczkę za wcześnie :decayed:

a taki nocleg domku to ok 30zł/ os.

Opublikowano
  • Autor

taktuś uaktualnij date spocika na podwieszonym;)

Opublikowano

czyli zakładam, że 22.02 bedzie ustalana wstępna data spota EL-OL

Opublikowano

Potrzebuję wpiąć się swoim CB do kogoś w celu sprawdzenia,

kto ma CB w aucie???

Będę bardzo dźwięczny :hi::decayed:

Opublikowano

ja mam

Świetnie, to może spotkamy się w niedzielę o 15-tej pod Carrefour
Opublikowano
  • Autor

Potrzebuję wpiąć się swoim CB do kogoś w celu sprawdzenia,

kto ma CB w aucie???

Będę bardzo dźwięczny :hi::decayed:

jutro bede w olsztynie jesli chcesz możesz sie podłączyć :)

Opublikowano

Potrzebuję wpiąć się swoim CB do kogoś w celu sprawdzenia,

kto ma CB w aucie???

Będę bardzo dźwięczny :hi::decayed:

jutro bede w olsztynie jesli chcesz możesz sie podłączyć :)

Dzięki, ale jutro praca, praca, praca...
Opublikowano
  • Autor

co tu taka cisza? :cool1:

Opublikowano

piątkowy wieczór :pali: większość zapewne na baletach :banan1:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:23_________________________________________________Taktuś tak jak pisałem jak chcesz to możesz się podpiąć z CB w poniedziałek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.