Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

luqasz to ile za rozrząd skasowali???/

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To kiedy dacie cynk . Chociaż jakiś wstęp :przebiegly:

Opublikowano

No Panowie ja też się pisze na coś takiego :thumbup:

Opublikowano

A co tu taka cisza panowie ?

Opublikowano

A co tu taka cisza panowie ?

pewnie wszyscy na spacerach przed obiadem są bo w Olsztynie piękna pogoda mróz i słońce extra

pozdro

Opublikowano
  • Autor

co tutaj tak wszyscy zamilkli :tongue4:

może zróbmy wstępną listę chętnych na przedmajówkowego weekendowego spocikaz kolegami z elbląga :drunk::drinks::friends::banan3:

może odświeżmy temat :gwizdanie:

1. GRazny

2. Skrzypek

3.

4.

5.

kto następny? :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

1. GRazny

2. Skrzypek

3. Patrykbor

4.

5.

Opublikowano

Ja nie bylem na ostatnim spocie i nie wiem nic na temat wyjazdu, ale mimo wszystko na razie sie nie wpisuje, bo nie wiem czy w kraju bede w czasie majówki. Ale gdybym byl to chetnie sie zjawie :)

Opublikowano

W sumie to nikt nic nie wie ponoć ma być przed majówką :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

W sumie to nikt nic nie wie ponoć ma być przed majówką :przebiegly:

Spoko, spoko,

jeszcze kilka dni i coś postaram się zaproponować :wink4:

cierpliwości :>

Opublikowano

Do cierpliwych to ja nie należę wiec będę musiał zablokować dostęp tutaj dla siebie :polew:

Opublikowano

Do cierpliwych to ja nie należę wiec będę musiał zablokować dostęp tutaj dla siebie :polew:

Patryk uspokój się...

Opublikowano
  • Autor

Do cierpliwych to ja nie należę wiec będę musiał zablokować dostęp tutaj dla siebie :polew:

:> :polew: :>

Opublikowano

Dwa dni cisza no panowie :decayed:

Opublikowano

Wszyscy pewnie szykują auta do sezonu :cool1:

Opublikowano

Koledzy jak jakis spocik w Olo to ja chetnie tez sie pojawie do Olsztyna mam nie całe 80 km a co dwa tyg przyjezdzam na zjazdy, wiec teraz bede pilnowal tego tematu i przede wszystkim daty :naughty:

:wink4: Pozdrawiam Klubowiczów :hi:

Opublikowano

Koledzy jak jakis spocik w Olo to ja chetnie tez sie pojawie do Olsztyna mam nie całe 80 km a co dwa tyg przyjezdzam na zjazdy, wiec teraz bede pilnowal tego tematu i przede wszystkim daty :naughty:

:wink4: Pozdrawiam Klubowiczów :hi:

zgadnij gdzie jeszcze masz 80 km :bicz:

Opublikowano

Koledzy jak jakis spocik w Olo to ja chetnie tez sie pojawie do Olsztyna mam nie całe 80 km a co dwa tyg przyjezdzam na zjazdy, wiec teraz bede pilnowal tego tematu i przede wszystkim daty :naughty:

:wink4: Pozdrawiam Klubowiczów :hi:

zgadnij gdzie jeszcze masz 80 km :bicz:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Koledzy jak jakis spocik w Olo to ja chetnie tez sie pojawie do Olsztyna mam nie całe 80 km a co dwa tyg przyjezdzam na zjazdy, wiec teraz bede pilnowal tego tematu i przede wszystkim daty :naughty:

:wink4: Pozdrawiam Klubowiczów :hi:

zgadnij gdzie jeszcze masz 80 km :bicz:

Wiadomo, że ciągnie do stolicy województwa... :gwizdanie:

Opublikowano

do nas lepsza droga :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.