Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale będzie gwizd po wywaleniu kata :kox:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 23:05_________________________________________________popraw mnie na spocie w kaletce :cool1:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale będzie gwizd po wywaleniu kata :kox:

no właśnie u siebie się zastanawiałem... tylko te 2 sondy... wizyta u maga byłaby potrzebna chyba

Opublikowano

ponoć są problemy ale do zrobienia :gwizdanie:

Opublikowano

ale będzie gwizd po wywaleniu kata :kox:

no właśnie u siebie się zastanawiałem... tylko te 2 sondy... wizyta u maga byłaby potrzebna chyba

Widzę że Elbląg rozwiało po województwie

Grzesiu gdzie ty te sondy masz ... jak znajdziesz to opchniemy będzie na piwko bo są nie potrzebne ;)

Opublikowano

ale będzie gwizd po wywaleniu kata :kox:

no właśnie u siebie się zastanawiałem... tylko te 2 sondy... wizyta u maga byłaby potrzebna chyba

Widzę że Elbląg rozwiało po województwie

Grzesiu gdzie ty te sondy masz ... jak znajdziesz to opchniemy będzie na piwko bo są nie potrzebne ;)

Właśnie on będzie kiere wymieniał a my se będziemy popijać :beach:

Opublikowano

ale będzie gwizd po wywaleniu kata :kox:

no właśnie u siebie się zastanawiałem... tylko te 2 sondy... wizyta u maga byłaby potrzebna chyba

Widzę że Elbląg rozwiało po województwie

Grzesiu gdzie ty te sondy masz ... jak znajdziesz to opchniemy będzie na piwko bo są nie potrzebne ;)

kuźwa... a ja cały czas byłem przekonany że katalizatora nie wywalać bo sondy zgłupieją...

Opublikowano

ale będzie gwizd po wywaleniu kata :kox:

no właśnie u siebie się zastanawiałem... tylko te 2 sondy... wizyta u maga byłaby potrzebna chyba

Widzę że Elbląg rozwiało po województwie

Grzesiu gdzie ty te sondy masz ... jak znajdziesz to opchniemy będzie na piwko bo są nie potrzebne ;)

kuźwa... a ja cały czas byłem przekonany że katalizatora nie wywalać bo sondy zgłupieją...

pomerdało się z benzinmotoren :)

Opublikowano

taktuś, popraw datę następnego spota :)

Opublikowano

taktuś, popraw datę następnego spota :)

dobra, dobra :wink4:

miałeś wpaść po N75 :cool1:

Opublikowano

wiem, wiem, ale jakos nie po drodze mi sie zrobilo bo kumple mnie na imprezke wyciagneli :)

ale wpadne, wpadne :)

Opublikowano

Olsztyniaki to chyba gdzieś do Honolulu powyjeżdżali :gwizdanie: :dziura:

Będzieta w niedzielę ? :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

ja tam bede :> :> :>

Opublikowano

Ja niestety odpadam w tą niedzielę, bo jutro będzie w domu świętowanie moich urodzin :decayed::drunk:

Opublikowano

witam i ja po staram się przybyć :notworthy:

Opublikowano

W niedzielke będe. Pozdrawiam.

Opublikowano

Ja też będę, taktuś weź coś dla mnie :)

Opublikowano

ja też postaram się przybyć

Opublikowano

Koledzy a Wy wiecie ze jutro jest mecz Polska-Turcja w Uranii ? Ja bym Wam radził miejsce zmienić :tongue4:

Opublikowano

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!

Z powodu jutrzejszego meczu w Uranii i spodziewanych wokół niej tlumów,

przeniesiemy jutrzejszy spot na

PARKING RUŚ godz. 14.30

mapka dojazdu

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Droga+bez+nazwy&daddr=Olsztyn+ul.+Pi%C5%82sudskiego&hl=pl&geocode=FUnsMwMdsRY4AQ%3B&gl=pl&mra=ls&sll=53.729724,20.461693&sspn=0.048238,0.11055&ie=UTF8&ll=53.751553,20.479031&spn=0.048213,0.11055&z=13

Opublikowano

Bede na 99.9% :), ale nie lepiej Kortowo, albo miejska?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.