Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie i kto będzie jutro na spocie ? :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Panowie i kto będzie jutro na spocie ? :)

Ja napewno :good:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Panowie i kto będzie jutro na spocie ? :)

ja też :>

Opublikowano

Siemanko.Też zawiruje.

Opublikowano

no i ja jak dziś nie :drunk: :drunk: :drunk::polew::) będę na 99%

Opublikowano

ja właśnije :drunk: :drunk: :drunk: ale będe..., chiba

Opublikowano

witam ja pierwszy raz bede na bank.pozdr

Opublikowano

zapraszamy.. :) a ja tylko piwko delikatnie popijam :gwizdanie:

Opublikowano

po wielu tygodniach nieobecności i ja uraczę was swoją osobą :>

Opublikowano

Heh :) Fajnie będzie poznać 'nowego' :>

Dobra pora sie zbierać do O-na. Do zobaczenia Panowie ;)

Opublikowano
  • Autor

Heh :) Fajnie będzie poznać 'nowego' :>

Dobra pora sie zbierać do O-na. Do zobaczenia Panowie ;)

do zobaczenia :>

Opublikowano

Zapowiada się fajnie, do zobaczenia :good:

Opublikowano
  • Autor

Zapowiada się fajnie, do zobaczenia :good:

oby tylko pogoda dopisała :gwizdanie:

Opublikowano

no i po spocie.. Czekamy na foty...... :)

Opublikowano

Dużo Nas było, dzięki za spota. :notworthy:

Opublikowano

Po spocie to i czas na liste :naughty: Postaram się przynajmniej od nas z A4 wszystkich wymienić :, a AKP napisze Marian.

Tak więc:

-Taktuś

-4lo i Leszek

-Czaja

-Skrzypek

-Picia

-Gruby1983r

-Kwiatko

-Zbychzz

A z AKP z tego co wiem jak kto sie nazywa :tongue4::

-Paweł z Żanetą

-Marian

-2x coupe

-A6 C5

-Megan - Emsi

-Golfik

-Passat

-80

-A8 4,2 (zapomnialem nicka :wallbash:)

Jak ktoś wie jakie nicki albo imiona mają Ci wymienieni z samochodów to niech da znać bo ja to się dziś pogubiłem. :tongue4::decayed: Na drugi raz każdy wkłada za wycieraczkę karteczkę z nickiem albo imieniem i wtedy będzie good :tongue4:

Radość spotu :kox:

5a0e4fdcf10962fe.jpg

Dwie ogolne foty :)

82fedae8f6b01dd6.jpg

4de3c967bdb72264.jpg

Opublikowano
  • Autor

No i po spocie, następny prawdopodobnie dopiero za miesiąc :thumbdown:

No i tradycyjnie kilka fotek ze spotu + sesja niuńki Grzesia i Kwiatko :>

http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot18102009#

p.s Damian, Megane przyjechał Emsi :>

Opublikowano

Po spocie to i czas na liste :naughty: Postaram się przynajmniej od nas z A4 wszystkich wymienić :, a AKP napisze Marian.

[...]

Jak ktoś wie jakie nicki albo imiona mają Ci wymienieni z samochodów to niech da znać bo ja to się dziś pogubiłem. :tongue4::decayed: Na drugi raz każdy wkłada za wycieraczkę karteczkę z nickiem albo imieniem i wtedy będzie good :tongue4:

Damian,dzięki. Wykonałeś kawał dobre roboty z listą :good: Ja bym nie spamiętał wszystkich osób, bo się zająłem VAGowaniem mojego samochodu :naughty:

Uaktualniona lista:

-Taktuś

-4lo i Leszek

-Czaja

-Skrzypek

-Picia

-Gruby1983r

-Kwiatko

-Zbychzz

-Paweł z Żanetą

-Marian

-Roman19 - srebrne Coupe

-Leszek Śmiały - fioletowe (:?: ) Coupe

-Kamila i Rafał - A6 C5

-Emsi - Megane

-Robert - Golfik GTI

-Syncro2.2 - Passat 2.2T

-Gio3000 - Audi 80

-Kod - A8 4,2

-Wiktor przyjechał z Żanetą

Cóż za sesja A4-ek :)

A tu kilka moich zdjęć:

http://picasaweb.google.pl/Marianb30/Olsztyn18Pazdziernika2009#

Czaja, widziałem że założyłeś spryskiwacze. Będę musiał się Ciebie podpytać co tam namodziłeś, bo też chcę u siebie założyć, tylko zwykłe ;)

Opublikowano

widze ze ekipa dopisala,a zaneta z pawlem maja nowa fure :naughty:

mnie nie bylo, bo podbijalem dzis 3-miasto, smignalem z kumplami obejzec crx'a i civic'a dla kolegi i masakra stan,a z ogloszen jakto zwykle bywa opis cud miód i malinki,ehh :wallbash:

Opublikowano

Nie dane mi było dotrzeć na spotkanie (byłam wyjechana), ale w tym miejscu dziękuję za wsparcie :notworthy: w konkursie - "dobre" czwarte miejsce - teraz powinno być tylko lepiej :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.