Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja na przód mam GoodYear-y i na tyle nalewki i spisuja sie dobrze, tylko ze 3kg ciezsze od nie nalewek, mimo tego samego rozmiaru :P

w drugim samochodzie (ibiza) od 8 lat jezdzilem na nalewkach, zimowych i letnich, zero problemow.

oczywiscie mozna kupowac nowe, ale za komplet nowych, masz 2 komplety nalewek :P

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam :hi:!!!moze ktos sie orientuje czy lepiej kupic oponki zimowe używane czy tgz.nalewki ja mam taki dylemat i sam nie wiem......no i gdzie najlepiej kupic takie.a i jeszcze gdzie dostac felgi stalowe po wszystkich szrotach dzwonilem to nigdzie nie maja.pozdrawiam

witaj.zdecydowanie odradzam nalewki, a co do felg hhmmmm powiadasz ze nie ma? :gwizdanie:

witam a wiec co do felg to sie dogadamy jak ci nie potrzebne

witaj.zdecydowanie odradzam nalewki, a co do felg hhmmmm powiadasz ze nie ma? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja na przód mam GoodYear-y i na tyle nalewki i spisuja sie dobrze, tylko ze 3kg ciezsze od nie nalewek, mimo tego samego rozmiaru :P

w drugim samochodzie (ibiza) od 8 lat jezdzilem na nalewkach, zimowych i letnich, zero problemow.

oczywiscie mozna kupowac nowe, ale za komplet nowych, masz 2 komplety nalewek :P

ja właśnie zaczynam trzeci sezon na Goodyear Ultra Grip 7 są naprawdę niezłe :kox:, polecam :good: :good: :good:

Opublikowano

Siemaneczko jsk chcesz felgi zadzwoń bo posiadam do sprzedania.

Opublikowano

i d*pa blada, nie bedzie mnie na spocie, bo szkola :wallbash: eeeh

pozdrO!

Opublikowano
  • Autor

i pupa blada, nie bedzie mnie na spocie, bo szkola :wallbash: eeeh

pozdrO!

a kto będzie? :kox:

Opublikowano
:good: ja się zjawie ....
Opublikowano

ja też przyjadę

Opublikowano

no i po spociku, było zimno :kox: ale fajnie. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

nom za ciepło to nie było :) i niewiele osób z nami marzło :gwizdanie:

Lista obecności:

1. czaja

2. mayhem + druga połówka :naughty:

3. zbychzz

4. gruby1983r

5. Skrzypek

6. Żaneta i Paweł

7. Marianb

8. kilka osób z AKP

Dzięki za spocika :good:

i tradycyjnie kilka fotek :naughty:

http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot08112009#

Opublikowano

nom za ciepło to nie było :) i niewiele osób z nami marzło :gwizdanie:

Lista obecności:

1. czaja

2. mayhem + druga połówka :naughty:

3. zbychzz

4. gruby1983r

5. Skrzypek

6. Żaneta i Paweł

7. Marianb

8. kilka osób z AKP

Dzięki za spocika :good:

i jak zawsze fotki potem :)

Opublikowano

Skrzypek dzięki za zrobienie listy. Też wszystkich nie pamiętam, ale "kilka osób z AKP" to:

[...]

8. Leszek śmiały - fioletowe :?: Coupe

9. Mario26 - B4 Avant 2.6

10. Kolega z fioletowego :?: B4 Sedan zapomniałem NICK :embarrassed:

11. Marek z Audi 90

12. Łukasz(Emef) - Audi A3

Moje zdjęcia - 8 listopada 2009

Czaja jak tam Twój browar, bo mój się nie marnuje :drunk::?:

Opublikowano

Skrzypek dzięki za zrobienie listy. Też wszystkich nie pamiętam, ale "kilka osób z AKP" to:

8. Leszek śmiały - fioletowe :?: Coupe

9. Mario26 - B4 Avant 2.6

10. Kolega z fioletowego :?: B4 Sedan zapomniałem NICK :embarrassed:

11. Marek z Audi 90

11. Tu największa wtopa - kolega z A3, który regularnie przyjeżdża na spoty, do tego widzimy się często na mieście a ja nie pamiętam Nicku :embarrassed::polew:

Moje zdjęcia - 8 listopada 2009

Czaja jak tam Twój browar, bo mój się nie marnuje :drunk::?:

heehe i ja zaraz chyba do sklepu polecę bo jakoś go mało :kox:

Opublikowano

[...]

heehe i ja zaraz chyba do sklepu polecę bo jakoś go mało :kox:

No ja to tylko zdegustuję to co miałem w bagażniku na spocie :naughty: Bo w czwartek łyknąłem piwko, a w piątek rano okazało się że muszę jechać do Inowrocławia :naughty:

Opublikowano

Mnie neistety nie było, ale za 2 tygodnie occzywiście będe:D no i będzie małe moje świeto, bo kończę już -naście,

a zaczynam już -eścia ;( :polew: więc jak ktoś będzie chciał wypić moje zdrowie, to niech kogoś weźmie ze sobą jako kierowcę:) napewno coś przywiozę:):drunk::cool:

Opublikowano

Mnie neistety nie było, ale za 2 tygodnie occzywiście będe:D no i będzie małe moje świeto, bo kończę już -naście,

a zaczynam już -eścia ;( :polew: więc jak ktoś będzie chciał wypić moje zdrowie, to niech kogoś weźmie ze sobą jako kierowcę:) napewno coś przywiozę:):drunk::cool:

to może następny spocik w jakimś pabie? :gwizdanie:

Opublikowano

ło rany, to w nocy dziś spotowaliście??? ciemno jakoś było... :polew:

to może następny spocik w jakimś pabie? :gwizdanie:

łaj not??? :gwizdanie:

Opublikowano

ło rany, to w nocy dziś spotowaliście??? ciemno jakoś było... :polew:

to może następny spocik w jakimś pabie? :gwizdanie:

łaj not??? :gwizdanie:

ciemno jak w du..... :decayed: hehe a i Marku pisz po polsku :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.