Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie chodzi o to, że Marian swoimi oczętami wyczarował pouczenie w miejsce mandatu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio gadałem z 3 chłopakami w subarynach i sie pytałem co jest jak pały wpadna a oni ze rok temu kercili baczki w 3 na raz kolega krecił kamera i psy wpałdy to chcieli kazdmu wbic po 500zł to chłopaki tylko powiedzieli ze nie maja zadnego nagrania i im nic nie udowodnia i nie przyjeli mandatow i sprawa trafiła do sadu i wygrali sprawe zekomo wpadli w poslizg :decayed::naughty:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 23:00_________________________________________________btw dzis u mnie koles podjechał A8 4.2 Q i wjebał sie w ostra zaspe i wysiada i mowie do niego ze nie wyjedzie a on do mnie " dzieciaku nie martw sie mam Q i ze na bank wyjedzie no to ja mowie zeby nie przeceniał tego napedu i mowie ze moge załozyc sie o 4 pak ze nie wyjedzie no jaki był wynik ??? w 4 go wypychali :polew: :polew: :polew:"

Jak maja byc dalej takie zimy to ja pier.. Q i kupuje takie cos http://otomoto.pl/kraz-kraz-255b-z-wojska-sprawny-T2052148.html :cool1::kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się te śniegi podobają, w takie zaspy się wbijałem że sam się zastanawiałem co ja robię :P

na szczęście na razie się nie zakopałem i jestem bardzo zadowolony z Uniroyalów :)

33ux08i.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ostrzeżenie słowne :naughty:

[...]btw dzis u mnie koles podjechał A8 4.2 Q i wjebał sie w ostra zaspe i wysiada i mowie do niego ze nie wyjedzie a on do mnie " dzieciaku nie martw sie mam Q i ze na bank wyjedzie no to ja mowie zeby nie przeceniał tego napedu i mowie ze moge załozyc sie o 4 pak ze nie wyjedzie no jaki był wynik ??? w 4 go wypychali :polew: :polew: :polew:" [...]

Zdarza się. I quattro nie pomoże jak się zawiesisz. Chociaż ja też parkuję w zaspach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q jest dobre do polatania bokami tak for fun :naughty: a tak naprawde to najlepsze 4 łapy na rynku teraz ma EVO nie ma lepszego napedu :)

Fajnie by było jakby kazde audi z Q miało Torsena 4:1 , blokade taka jak ma Marian :naughty:, szperunek na osiach :) i by było kunsztownie i zacnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak maja byc dalej takie zimy to ja pier.. Q i kupuje takie cos http://otomoto.pl/kraz-kraz-255b-z-wojska-sprawny-T2052148.html :cool1::kox: :gwizdanie:

daj spokój, musiałbyś wozić cysternę ropy za sobą :decayed:,

już lepiej spraw sobie sprzęt, którym ja jeździłem w armii:

skanowanie0010.jpg

( zgadnijcie, kto siedzi na BWP ? ) :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Mareczku - wtedy to miałeś wozicho :naughty:

ech stare dzieje, poligon Konotop lipiec 1992 r.

BWP-em jeździłem, pływałem,

po Konotopie zjechałem do Czarnego na ostatnie 3 m-ce służby, szkolić kierowców z młodego rocznika,

to już była laba i fala rządzi kotami, będzie bicie pasami :polew::decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże kunsztownie i zacnie ze spotkalismy sie na tym majestatycznym forum :decayed: jakim niewatpliwie jest a4 klub :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...