Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

yO! leszcze, gdzie Was wywialo?

poza Załeczkiem to ktos tu jeszcze zyje?

bylismy wczoraj w Płocku na night power, fajniej niz w olsztynie, a ciekawe jak bedzie w lomzy.

za***ista s2 startowala, mega mocna s4 b5 i s4 c4, corvette zo6 i golfII o mocy 600km! :D

niezle przeciagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było kunsztownie i zacnie i jeszcze flaszke mamy :decayed::decayed::decayed:

teraz do Łomży czas leciec:grin: btw 18 sierpnia Łomża Night Power a 19 Ełk runda SSS na 1/4 :naughty::naughty: 1.09 Gdynia Night Power :naughty::naughty::naughty: ciekawie bedzie:dancing::dancing::dancing::dancing::dancing:

Adriano wiesz wszyscy w weekend maja pakiet rodzinny sam wiesz :kox::kox::kox::kox::kox:, smycze itp itd :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyy, to ogarniemy łomże, jakis nocleg i z łomży uderymy do ełku xd

a flaszka sie chlodzi i czeka na piatek, albo sobote:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak komus kopnac i prawie oszczac fona i jeszcze litra za free dostac :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys maksym cos mowil ze ma jakis pioracy

Chwaliłem się jak miałem dojście do takowego :)

Teraz już krucho żebym mógł załatwić, nie mówiąc w ogóle o pożyczeniu :P

Tak więc jak będę prał tapicere u siebie, to też będę szukał gdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja tak myślę

Wiem że mam zj**...y zapłon ... ale byłem na urlopie ... także gratuluje furmanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lezakowal u mnie z 3-4 miechy :decayed::decayed: teraz bedziesz mogl zapojke sobie nalac w sobote :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :hi:

co słychać chłopaki ?

Widzę, że 2-3 osoby coś tam piszą...,

Arko się wypisał ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck, wlasnie do mnie ojciec dzwoni i mowi ze mega wypadek na sikoraka przy realu, 3 samochody i motor, motocyklisci leza w bezruchu na trawie, nie ma policji, karetki jeszcze tylko tlum gapiow:(

a 15 minut temu przejezdzalem tamtedy i pusta droga byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck, wlasnie do mnie ojciec dzwoni i mowi ze mega wypadek na sikoraka przy realu, 3 samochody i motor, motocyklisci leza w bezruchu na trawie, nie ma policji, karetki jeszcze tylko tlum gapiow:(

a 15 minut temu przejezdzalem tamtedy i pusta droga byla

przejeżdżałem akurat na Hondzie jak ekipa z karetki uwijała się przy motocykliście, nie wyglądało to dobrze...

kuźwa wczoraj koło Sczęsnego zginął 26- letni motocyklista,

przez upał kierowcy mają zaniżoną koncentrację, dodatkowo w autach szyby pozamykane bo klimka chłodzi, muzola gra i zero skupienia :kwasny:

U mnie młody zdał za pierwszym razem A i B, moją Hondą był już nawet we Władku, za każdym razem jak siada na motocykl to siwy się robię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Chłopaki i Pany :)

jak by co to żyję i daaaaaaaaaaawno Was nie czytałam. Tylko się człowiek lekko wyłączy, a tu mały bałagan (delikatnie ująwszy) -w pierwszym poście info o spocie z lutego, jakaś masakra dalej. Myślałam, że to może Marek się 'wyłączył" a On się pyta o Arko (nie miałam jeszcze przyjemności). Aktualnie mam problem z bryką (tzn od jakichś 2 miesięcy się bujam, to z tym to z tamtym). A spoty to jeszcze organizujecie? Czy tylko we własnym gronie się "bawicie" (co niektórzy ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakies wiesci odnosnie tego wypadku z sikorskiego, bo gniecie mnie to troche:/

a nasza za***ista gazeta olsztynska nie pisze absolutnie nic, masakra jakas poziom tej gazety <sciana>

Marek oj musisz ufac mlodemu, ale to dobrze, rozsadny jest chyba chlopak no i doswiadczenie na drodze juz ma:)

siemka Lila, co do spotow to jakos brak mobilizacji, ale ciagle wierze ze temat odzyje:) a audi, jak to audi, musi sie sypac:), ale nie wime jakiego mechaniora ci polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody Marek to jechal niedawno na witosa :decayed:

Adek jak to nie ma spotow :wink: a wczoraj to co :grin::grin: cala noc byla integracja :naughty::naughty: spot na starowce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...