Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe do kiedy będzie aktualny ten pomysł (tzn. kiedy pomysłodawca wymięknie) ;)

Pomysł fajny tylko pochwalili by się pomysłem jeszcze na tą obwodnice - z drugiej strony co prawda nie wiele ale na pewno by coś dało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

jeżeli chodzi o bm-ke to cały czas jeździ ;)

a tak na prawde to nawet fajna ale facet coś kręcił ... niby pierdoły ale jednak wole jeszcze sobie poszukać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to opowiem ;)

umówiłem się z gościem (okazało się handlarzyną) na parkingu. Z zew. wyglądała furka zacnie mimo paru odprysków gdzie niegdzie. Gościu mówi że to rocznik 2007 i potwierdzał kilka razy na moje pytania (bo wątpliwości mi tu troche nasunęły lampy z pomarańczowymi kierunkami). Oczywiście na dzieńdobry pierwsze zdanie to, że bezwypadkowy i niebity ;)

W środku chciałm sobie nawiew puścić na boczną szybę bo zaparaowana, ale nie wiem czy te kratki takie badziewiate czy po prostu troche już zużyte były w tym samochodzie (bawiłem się tą kratką przez pare minut ale zostawiłem żeby gościu awantury nie zrobił czasem).

Sama jazda ? Być może nie wzbudzałem zaufania albo moja bm-ka bo skończyło się że jazde próbną spędziłem na fotelu pasażera, więc nie bardzo moge powiedzieć jak z tym automatem się jeździ ;) wziąłem jeszcze vin do sprawdzenia, ale już na miejscu zdecydowałem, że sobie odpuszcze jednak.

W domciu sobie jeszcze sprawdziłem vin i wyszło że handlarzuna ma zamiłowania w kuracjach odmładzających ...

i tak ot moja przygoda z b7 w slinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Karol się odezwał ;) jak tam twoja quattrówka ?

a, bo bym zapomniał cie opierniczyć bo spot była a kwiatka nie było !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...