Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek nie zdąży samochodu do Olsztyna sprowadzić a już namierzą

Powiadasz że chcesz sobie sprowadzić takie same autko jak ja mam? :>

wybierz sobie chociaz inny kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

chlopaki.. pomozcie bo nie moge sie doprosic ani w dziale kupie ani w dziale zrob to sam (czy jak on tam).. przeklejam posta.. mam nadz ze wybaczycie ;)

witam Panowie :)

Poszukuje zewnetrznej listwy dolnej przedniej prawej (pasazera). Listwa na drzwiach nad ta listwa.. progowa(?)..

Urwala mi sie menda ;( reszta tez sie w sumie trzyma z przyzwyczajenia..

Mozecie cos pomoc? znalazlem na allegro takie cus :

http://allegro.pl/item692972784_audi_a4_s4_b5_95_01_listwy_na_drzwi_tfb_tuning.html

dobre to bedzie waszym zdaniem?

Mozecie mi ew dac namiary na kogos kto bedzie mial taka listwe w miare tanio?

z gory wielkie dzieki za pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki.. pomozcie bo nie moge sie doprosic ani w dziale kupie ani w dziale zrob to sam (czy jak on tam).. przeklejam posta.. mam nadz ze wybaczycie ;)

witam Panowie :)

Poszukuje zewnetrznej listwy dolnej przedniej prawej (pasazera). Listwa na drzwiach nad ta listwa.. progowa(?)..

Urwala mi sie menda ;( reszta tez sie w sumie trzyma z przyzwyczajenia..

Mozecie cos pomoc? znalazlem na allegro takie cus :

http://allegro.pl/item692972784_audi_a4_s4_b5_95_01_listwy_na_drzwi_tfb_tuning.html

dobre to bedzie waszym zdaniem?

Mozecie mi ew dac namiary na kogos kto bedzie mial taka listwe w miare tanio?

z gory wielkie dzieki za pomoc!!

te z linka będą pasować, oczywiście jak je polakierujesz ( dodatkowy koszt), mają ostry wygląd,

ja na przykład mam te listwy jako okrągłe wałeczki, te płaskie bardziej mnie się podobają.

Jednak jakbyś je kupił, będziesz musiał wypruć wszystkie spinki i te nowe kleić na klej,

ja na twoim miejscu pojeździłbym na początek po wszystkich olsztyńskich szrotach, jest szansa, że dostaniesz brakującą listewkę pod kolor i za grosze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wypoczywają pewnie nad jakimiś jeziorkami a nie tam się kiszą w chałupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nad jeziorem poznałem nowe możliwości mojego jamnika :cool1:

ze śmiechu byście pękli jak próbował mnie ratować, kiedy udawałem że tonę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nad jakim jeziorkiem Marek bywasz?

dziś byłem nad Kortowskim, z tyłu od strony Dajtek, cicho i spokojnie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś do 14 praca.potem szukałem kogoś kto wyważy mi przednie koła.bo przy ok 100KMH był szok z kierą ale się uporałem I znalazłem gośćia w krysgumie ....a potem jeziorko pluski a jutro z rana z Władkiem Ewą i Damianem i nową zoną Krzyska nad morze... :polew::).P.S a marek doszedł mój sms?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z linka będą pasować, oczywiście jak je polakierujesz ( dodatkowy koszt), mają ostry wygląd,

ja na przykład mam te listwy jako okrągłe wałeczki, te płaskie bardziej mnie się podobają.

Jednak jakbyś je kupił, będziesz musiał wypruć wszystkie spinki i te nowe kleić na klej,

ja na twoim miejscu pojeździłbym na początek po wszystkich olsztyńskich szrotach, jest szansa, że dostaniesz brakującą listewkę pod kolor i za grosze :good:

dzieki chlopaki za odpowiedzi :) na szrotach juz bylem i nie ma nigdzie :/ w sklepie to cena ok 100-150 za sztuke :shocked: masakra.. dlatego sie zainteresowalem wlasnie tym - w miare tanio wychodzi porownujac do reszty ofert :/ zwlaszcza ze to caly komplet..

skoro mowicie ze pasuje to ok - sie wezmie :) jednak czy trzeba je lakierowac..? skoro na zdjeciu sa juz czarne to jmyslalem zeby to jednak sobie odpuscic.. w sumie po co?

a propo weekendow to ja np bylem na kurtyni - splyw w 3 kajaczki :) potem moja kobitka juz za kolkiem wracala ;) nie liczac malej przygody z podwoziem i podotykania zderzakiem drzewa bylo ok :kox: nie ma to jak z przygodami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak panowie, w niedzielę wyjazdowy spocik czy miejscowy (Ruś_owy)? :>

najbliższy zróbmy w domu, czyli na Rusi :naughty:

z rana z Władkiem Ewą i Damianem i nową zoną Krzyska nad morze... :polew::)

jak było nad morzem?

woda ciepła?

konkretnie gdzie byliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej nieobecności. Skoro w tę niedzielę jest spot, to zamiast na Ruś, może by się wybrać większą grupą na motopiknik http://www.biker.riders.pl/ :?: Ze dwa lata temu wjechaliśmy tam na około 20 aut :)

Witam :hi: mam prośbę czy ktoś z Olsztyna mógł by obadać to autko :>

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9444735

czy warto w ogóle tam sie wybierać w sumie to aż nie tak daleko ale zawsze coś....

z góry dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy:

a i jeszcze jedno pytanko - da radę już w tym modelu sprawdzić faktyczny stan licznika ???? :mysli:

Bartoszyce nie są najlepszym miejscem na kupowanie samochodów :thumbdown: Ale zawsze możesz sprawdzić. Przecież z Elbląga do Bartoszyc jest tylko 30 km dalej niż z Olsztyna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej nieobecności. Skoro w tę niedzielę jest spot, to zamiast na Ruś, może by się wybrać większą grupą na motopiknik http://www.biker.riders.pl/ :?: Ze dwa lata temu wjechaliśmy tam na około 20 aut :)

łaj not, zapodaj coś więcej, czy za wjazd się płaci?,

czy będzie miejsce na kilkanaście aut, gdzie się ustawialiście w poprzednich edycjach? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...