Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedys mialem do czynienia z AHH na wtryskach od AFNa po programie z moca ok 140 koni (wtryski od afna maja srednice 0,205). Pisze tylko o mozliwosciach, inna sprawa to czy jest sens zylowac silnik na wieksze moce, bo wydatki moga sie mocno zwiekszyc :) 3x bardziej wolalbym miec "bezpieczne" okolice 130-140 km z lagodnie rozwijanym momentem obrotowym i zaoszczedzic na sprzeglach i przegubach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:13_________________________________________________u Palmy są

ale ty byś musiał z lokaty jeszcze więcej wypłacić :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko ma już kalendarze, :) szkoda że dopiero teraz i na spota nie dojdą :thumbdown:

wysyłać zacznie jutro także cierpliwości :) [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:27_________________________________________________

a po ile sa?? pewnie bez worka pieneidzy nie podchodz :decayed:

nie chce mi się w etce sprawdzać

ale za ok 1000 się już coś dobrego znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur.... :gwizdanie: A mogłbyś mi w Etce sprawdzić ceny pakietu S-line zew ?? Pewnie cena tez z kosmosu :)

Czy zawias 1BE to jest ten S-line ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet s-line u Palmy to w tysiące pójdzie!

A co do mocy to faktycznie z Grześka silnika da się więcej zrobić, ale mi na począ tek w tym aucie 180-190 kucy powinno wystarczyć. Ważne aby moment był lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet s-line u Palmy to w tysiące pójdzie!

A co do mocy to faktycznie z Grześka silnika da się więcej zrobić, ale mi na począ tek w tym aucie 180-190 kucy powinno wystarczyć. Ważne aby moment był lepszy.

Tak tez myslałem ze 3ba napad na bank zrobić zeby kupić S-line :polew::kox: No to jak już ebdziesz miał 180-190 to już bedziesz wymiatał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kwiatko z takim chipem u siebie to będziesz asfalt dziurawił :naughty:

co do wtrysków to widziałem 216-ki gdzieś z jakieś 3 miechy temu za 1300 - opcją były by jeszcze końcowki ale chyba niekomu by nie chcialo sie pierniczyć z ich ustawianiem (bo ustawianie u pompiarza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

216-stki na naszym narodowym portalu aukcyjnym po 1000 za kpl. chodzą

:good: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ostro się szykuje :kox:

przed wyjazdem na Mineralną przygotujcie dobrze swoje furki... :good:

szkoda byłoby jechać na darmo :cool1::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ostro się szykuje :kox:

przed wyjazdem na Mineralną przygotujcie dobrze swoje furki... :good:

szkoda byłoby jechać na darmo :cool1::wink4:

będzie gitara,tak myślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak najbardziej polecam jechac na mineralna :) milo spedzony czas i od 2 lat banan na twarzy do tej pory :) chociaz chcialoby sie wiecej, ale sa tez inne wydatki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ostro się szykuje :kox:

przed wyjazdem na Mineralną przygotujcie dobrze swoje furki... :good:

szkoda byłoby jechać na darmo :cool1::wink4:

damy radę, a może i Ty się skusisz?

Na chwilę obecną nie przewiduję, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. wy to macie fajnie.. a ja.. swojego benzyniaka to najw w pupce moge pokrecic ;([br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:21_________________________________________________aa.. moze ktos wie? sa takie jakby lotki/oslony szyb - by nie huczalo i w ogole. jest tez takie cos dla szyberdachu? jak sie to nazywa? moj ostatni sie rozwalil wlasnie przez napor wiatru przy zamykaniu - chcialbym tego uniknac .. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, chipowanie musi byc fajne, to oczywista sprawa, ale mi te 125 kunia wystarczy jak na arazie:P i tak na 2 ślizgam się po succhym asfalcie :evil:

P.S wymieniłem tą linke od gazu :kox: :kox: i dopiero teraz jazda się zaczęła :naughty: autko chodzi leciutko, reaguje na kazde muśnięcie, i jest poprostu kox. i tak ma byc. nie moge sie przyzwyczaić, bo do tej powy jak chciałem się bujnąć, to pedał wciskałem prawie dwoma nogami, żeby zareagował :polew: nie no zartuje, ale było cięzko, a teraz??? czuje jakby auto odzyskało a 30 kuni. Także jest OK jak najbardziej. W lato z chęcią bym sie z kimś spróbował :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...