Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

i pokaż się na spocie, bo nikt już nie pamięta kto to zbychzz :decayed::wink4::decayed:

no własnie a kto to jest zbychzz ?? nie pamietam kto to nie pokazuje sie na spotach a rozowy jest :gwizdanie: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

no i pojechali po mnie :kwasny:

duży nawał spraw sprawił, że czasu ostatnio mało się zrobiło

ale na następny spocik może w końcu dotre ... (choć nie powiem, bo ostatnio się wybierałem ale niespodziewani goście mi się zjawili)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojazd musi byc :decayed::naughty::kox: ja rozumiem spot fura ale spot piwny oposcic :disgust::decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a piwny będzie w połowie Marca................. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzę w kalendarz i pasi chyba dopiero 19.03 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMAAAAA!!!!!!

dawno mnie nie bylo,a tu co?!?!!! raptem 3 strony zapisaliscie, o zesz Wy gamonie :bicz3:

widze ze trzeba sie ostro wziac do roboty,

apsencja spowodowana byla awaria komputera :wallbash:, poza tym 4 dni w lozku lezalem bo jakas pseudo grypa mnie dorwala,a i auto tez odpoczelo bo zastrajkowalo, ale juz wszystko gittarra

YO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMAAAAA!!!!!!

dawno mnie nie bylo,a tu co?!?!!! raptem 3 strony zapisaliscie, o zesz Wy gamonie :bicz3:

widze ze trzeba sie ostro wziac do roboty,

apsencja spowodowana byla awaria komputera :wallbash:, poza tym 4 dni w lozku lezalem bo jakas pseudo grypa mnie dorwala,a i auto tez odpoczelo bo zastrajkowalo, ale juz wszystko gittarra

YO!

a co u Ciebie z Kaletką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, powoli, dopiero forum wlaczylem, sie przywitalem i juz na kaletce ozywiscie zapisalem:D

fajnie byc organizatorem, powiedz tylko Marku w czym pomoc, co zalatwic itd :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam, już myślałem, że się do kaletki nie wybierasz :thumbdown:

A fakt Marek mów co i jak trzeba pomóc

PS. mam parę pomysłów na fajną zabawę :evil:

będzie spot piwny,będą rozmowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie spot piwny,będą rozmowy :)

Kiedy :decayed:

Witajcie rebiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema parowki :naughty::decayed: ale mi teraz furka smiga :decayed: ucieszony jak małedziecko dzis poł dnia smigałem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema parowki :naughty::decayed: ale mi teraz furka smiga :decayed: ucieszony jak małedziecko dzis poł dnia smigałem :cool1:

niepotrzebie... Ja bym uważał [napinacz paska PK ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smigałem nie znaczy upalałem :decayed: upalalismy to Cupre dzis :evil:

Pawełku wez mnie napisz jaki to jest nr czesci bo mi cos etka nie działa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smigałem nie znaczy upalałem :decayed: upalalismy to Cupre dzis :evil:

Pawełku wez mnie napisz jaki to jest nr czesci bo mi cos etka nie działa :confused4:

Cupra jadzie co!!!

MIchaś Etke mam w robocie ... może będe miał samą rolkę :naughty: dla Ciebie wystarczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smigałem nie znaczy upalałem :decayed: upalalismy to Cupre dzis :evil:

Pawełku wez mnie napisz jaki to jest nr czesci bo mi cos etka nie działa :confused4:

Cupra jadzie co!!!

MIchaś Etke mam w robocie ... może będe miał samą rolkę :naughty: dla Ciebie wystarczy :decayed:

aaa jedzie kunsztownie i zacnie :kox: nie mozemy sie doczekac az bedzie cieplusio wtedy tylko hop na miasto :naughty: i szukanie przeciwników :decayed:

to jak bedizesz miał rolke to daj znac :gwizdanie: ale jak jutro bedziesz w pracy to wez mi napisz nr ori tej czesci :)

A gadłem dzis własnie z Madejem to pewnie na wiosne wjedzie FIMC, wydech i Airbox i do tego wieksza pompa paliwa i 300 powinno byc :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/napinacz-paska-klinowego-audi-a4-a6-00-1-8-1-8t-i1454068124.html cos takiego Pawełku ?? :)[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:39_________________________________________________

Pawle

tak jak Marek pisał prawdopodobnie 19 marca :kox:

urwa szkołe bede miał :thumbdown: a fura nie przyjade :kox: pier... siedziec i patrzec sie jak szpak w piz... :naughty::decayed: wszyscy pija a ty siedzisz i nic tylko cola i lech free :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...