Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To o ktorej na Rusi ? Bo ruszam z Ol.

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak tam Panowie u mnie fura umyta , gotowa na podroz :D

Opublikowano

4.5st jakos nie zachęca do mycia

Opublikowano

ahahah :D a mi sie jakos udalo na szybko

Opublikowano

Ze mną raczej ciężko bo mam trochę przodu rozebranego do wymiany rozrządu i dopiero w poniedziałek go będę kończył ... Kuzyn znalazł czas żeby mi pomóc akurat a auto mam już rok i do tego rozrządu nie zaglądałem więc czas najwyższy ... Sorki panowie. Być może kiedyś na pewno jakiś spot będzie zorganizowany to wpadnę na pewno popatrzeć na furki innych jak i też pogadać. :D Zresztą na skundlonych jeżdżę (większość ludzi wie co to za grupa) często w czwartki więc tak jak ten temat kiedyś zaczynałem, z pół godzinki przed nimi się spotkać i tyle. ;)

Opublikowano

Oj bedzie tlum coś czuje.Dobrze ze chociaż pogoda ma dopisać.

Opublikowano

jak tak patrze to zastanawiam sie czy jest sens wogole sie wybierac ..... jak zwykle wszyscy jada a dzieen przed a to sie popsuł a to co ......

Opublikowano

To jest norma....i nie rób scen bo ja juz corce obiecalem wyjazd na spota[emoji12] ..

Opublikowano

poprostu krew mnie zalewa ... :facepalm:

Opublikowano

eSPe jedziesz bo też coś przycichleś?

Opublikowano

Hahah patrzę, grubo lecą .-)

Opublikowano

ilu 4 nas bedzie ? :polew: no ale cóż słowo sie powiedziało wiec do jutra

Opublikowano

ilu 4 nas bedzie ? :polew: no ale cóż słowo sie powiedziało wiec do jutra

Dokładnie -)

Opublikowano

I to mi się podoba..

Opublikowano

Ja pierdziele... Ludzie nie zaglądane było do mojego rozrządu od kąd kupiłem audi czyli rok nie wiem co w jakim stanie jest... Kuzyn miał dziś czas i w poniedziałek będzie miał więc pomoże mi to ogarnąć i na dodatek uszczelki pod pokrywami zaworów... Nie mam nie wiadomo ile kasy żeby na mechaników wydawać a znając życie za V'kę też by sobie zaśpiewali trochę... On ma czas, ja mam czas więc ogarniemy to sobie. Tyle z mojej strony, chętnie bym przyjechał bo bym przyjechał. Może wierzyć możecie nie wierzyć. Wasza sprawa. :) Miłego, udanego spota. ;)

Opublikowano

Robimy tego spota czy nie bo mam w opcji obiad u tesciowej..

Opublikowano

Tak , z a3 ma ktoś przyjechać , ze skundlonych ktoś moze od nas bedzie 4 . Zawsze na koniec sezonu warto soe spotkać

Opublikowano

Ja nie zdążę dotrzeć bo nie ma mnie w Olsztynie. Paweł B2ką mówił ze może podjedzie. Kamil wracając z Płońska mówił ze może zdąży zaczepić shella. Rudy ze skundlonych mówił ze chyba będzie (srebrne C5 avant na gwincie)

Opublikowano

Ja tez bede:)

Opublikowano

Przez olsz lecisz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.