Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

jaccov6

po pierwsze: kto ile przebywa na forum to jego prywatna sprawa

po drugie: jeśli uważasz, że zajrzałem na forum tylko dlatego, że napisałeś do mnie PW to :facepalm:

po trzecie: jeśli chcesz prowokować to sorki ale nie na tym forum

po czwarte: nie mam zamiaru wchodzić w twoje gierki

po piąte: nie licz na dalszą dyskusje na ten temat

Edytowane przez Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mowi o gierkach.Jako mod powinienes kontrolowac co dzieje sie na forum a tak to nawet umknelo ci ze zostal poruszony temat o degradacji twojej osoby jako moda.Pozdro i bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna, mozna a tu z ol na miejscu ok.30 km i ciezko dupe ruszyc. Na skundlonych nie bo nie.na zlot nie bo poje..ni, na spot nie bo chlalem do 7 rano albo rosol u matki wystygnie..

odbije piłeczke :)

a jak mam jechac jak wracam z melanzu o 7 rano ?? :grin: :grin: :grin: nie ma szans zebym wsiadł za kołko przez całą niedziele :decayed:

jeden woli jechac na spota

drugi poganiac sie wieczorem

trzeci najebac i tyle w temacie

na kuj prowokowc bezsensowne spinki

Edytowane przez Zaleczeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie nie przesadzajcie... Spotkaliście się, było spoko więc o co chodzi? Ten kto miał na tym spocie być to był a ten kto nie miał to go nie było. Nie był to pierwszy i ostatni spot za pewne więc na kolejny pewnie więcej ludzi się pofatyguje w postaram się ja. W ten weekend miałem robotę przy aucie, dziś skończyłem na całe szczęście tylko porządek z płynem chłodzącym musze jeszcze zrobić i wsio malina. Jutro działanie z wydechem i na kolejnego spota z miłą chęcią wpadnę. ;) Bez hejtów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalcie najlepiej między sobą kto ma moderować pierwszy post. Ja się nie chcę wtrącać. Zróbcie ankietę i będzie wszystko jasne. Nie ma co się niepotrzebnie sprzeczać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalcie najlepiej między sobą kto ma moderować pierwszy post. Ja się nie chcę wtrącać. Zróbcie ankietę i będzie wszystko jasne. Nie ma co się niepotrzebnie sprzeczać :wink:

amen :thumbup1:

czekam na zgłoszenia chętnych na PW, następnie po 2-3 tygodniach przygotuje ankietę i wybierzemy demokratycznie moda

Edytowane przez Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem ze to troche nie ten dzial ale moze ktos z kolegow z olsztyna zna kogos kto naprawia webasto w olsztynie lub okolicach (poza Janczarem) z gory dzieki za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...