Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

No i ja dziś byłem sam z forum. :( Chłopy za tydzień dawać a tak czy siak jakiegoś spota będzie trzeba forumowego walnąć. :D Jeśli chodzi o miejscówkę to też pomyślę coś ciekawego a jak nie to ten shell będzie ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bylo mało ludzi i większość szybko się zwinela... A ja żeby Cię nie skłamać gdzieś o 21:35 wyjechałem haha :D żebym wiedział to bym poczekał ale nic dotykowego spota myślimy a ja też pomyśle nad miejscem :D

Jeśli chodzi o miejscówki w Olsztynie to mam 3 propozycje.

1. Wjeżdżając do Olsztyna od strony Ostródy jest Lotos, spory parking tam jest i myjka przy okazji. :decayed:

1491e81236e3.jpg

2. Druga propozycja to nie dawno wybudowany, duży parking też przy Sielskiej. Jest na prawdę duży i wyłożony kostką tak na uboczu co by nikomu nie przeszkadzało. Zaznaczony czerwoną kredką.

e58e9f770786.jpg

3. I teraz największy z największych parking przy cmentarzu w Dywitach. Jest na prawdę zaj3biście duży i oświetlony. Zaznaczony czerwoną kredką. Nie aktualne trochę te foto z google ale parking już dawno skończony.

23a0a5bf3874.jpg

Edytowane przez Świstak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam pany? Będzie ktoś stąd jutro na spocie skundlonych? Jeśli będzie chociaż jedna osoba z forum to ja osobiście pojadę. :) Najlepiej jak najwięcej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok postaram sie wpasc zadlugo pewno nie posiedze bo w piatek na 5 do roboty a trzeba sie jeszcze wyspac ale postaram sie wpasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. ;)

Tak po za tematem. Nie wie moze ktoś o robocie na kierowcę? Prawko B. Przeglądałem olx'y ale to np. Międzynarodówka, doświadczenie kilku letnie gdzie ja w czerwcu szkole dopiero skończyłem, do kilku CV wysłałem cisza i tak to jest... Także jak by ktoś coś na oku miał to bym był wdzięczny za info. :D I na pewno dobra flacha :D

Chyba, że ktoś ma robotę a trzeba kierowcę z autem, bo mam do dyspozycji VW Caddy także też tego typu propozycje bym rozpatrzył. :)

Edytowane przez Świstak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spytam znajomego bo ostatno szukał, jak nie znalazł to odezwę się ;)


a tak przy okazji nie chce kto kupić czarnych półskór z b6 grzanych, bo mam takie u siebie na sprzedaż ;)

boczki też mam na sprzedaż w wypasie jakby co do kompletu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie zbychzz . Czekam na jakąkolwiek informacje. ;)

W razie coś spot dziś jest pod realem o wiadomym czasie (20). :D Do potem! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mozna powiedziec ze w czartek odbyl sie spot a4 bo bylo nas trzech..a to w ostatnim czasie naprawde dobry wynik

Sorki 4ech bylo[emoji12]

Edytowane przez jaccov6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...