Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W razie coś dzis 20, Carrefour czy jak to się tam pisze :D

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak jak pisalem dzis nie dam rady ale za tydzien moze wpadne

Opublikowano

No i ja dziś byłem sam z forum. :( Chłopy za tydzień dawać a tak czy siak jakiegoś spota będzie trzeba forumowego walnąć. :D Jeśli chodzi o miejscówkę to też pomyślę coś ciekawego a jak nie to ten shell będzie ok. :)

Opublikowano

Ja tez bylem ale o 21:40....ale juz cie nie bylo

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano

Bo bylo mało ludzi i większość szybko się zwinela... A ja żeby Cię nie skłamać gdzieś o 21:35 wyjechałem haha :D żebym wiedział to bym poczekał ale nic dotykowego spota myślimy a ja też pomyśle nad miejscem :D

Jeśli chodzi o miejscówki w Olsztynie to mam 3 propozycje.

1. Wjeżdżając do Olsztyna od strony Ostródy jest Lotos, spory parking tam jest i myjka przy okazji. :decayed:

1491e81236e3.jpg

2. Druga propozycja to nie dawno wybudowany, duży parking też przy Sielskiej. Jest na prawdę duży i wyłożony kostką tak na uboczu co by nikomu nie przeszkadzało. Zaznaczony czerwoną kredką.

e58e9f770786.jpg

3. I teraz największy z największych parking przy cmentarzu w Dywitach. Jest na prawdę zaj3biście duży i oświetlony. Zaznaczony czerwoną kredką. Nie aktualne trochę te foto z google ale parking już dawno skończony.

23a0a5bf3874.jpg

Edytowane przez Świstak.

Opublikowano

Mysle ze szel przy 7mce jest optymalnym rozwiazaniem biorac pod uwage ze nie wszyscy jestesmy z oolsz.

Opublikowano

Aaa tego pod uwagę nie wziąłem :D Jak tak to ok :D

Opublikowano

no i jestem za

Opublikowano

me totototot

Opublikowano

Ja oczywiscie tez

Opublikowano

I jak tam pany? Będzie ktoś stąd jutro na spocie skundlonych? Jeśli będzie chociaż jedna osoba z forum to ja osobiście pojadę. :) Najlepiej jak najwięcej. :D

Opublikowano

Ja pewnie przyjade..wyslij mi numer na pw to sie zdzwonimy

Opublikowano

Ja tez powinienem wpasc o ktorej to sie zaczyna ??

Opublikowano

No jasne! Wpadaj, o 20 się zaczyna

Opublikowano

Ok postaram sie wpasc zadlugo pewno nie posiedze bo w piatek na 5 do roboty a trzeba sie jeszcze wyspac ale postaram sie wpasc

Opublikowano

Ok. ;)

Tak po za tematem. Nie wie moze ktoś o robocie na kierowcę? Prawko B. Przeglądałem olx'y ale to np. Międzynarodówka, doświadczenie kilku letnie gdzie ja w czerwcu szkole dopiero skończyłem, do kilku CV wysłałem cisza i tak to jest... Także jak by ktoś coś na oku miał to bym był wdzięczny za info. :D I na pewno dobra flacha :D

Chyba, że ktoś ma robotę a trzeba kierowcę z autem, bo mam do dyspozycji VW Caddy także też tego typu propozycje bym rozpatrzył. :)

Edytowane przez Świstak.

Opublikowano

a spytam znajomego bo ostatno szukał, jak nie znalazł to odezwę się ;)


a tak przy okazji nie chce kto kupić czarnych półskór z b6 grzanych, bo mam takie u siebie na sprzedaż ;)

boczki też mam na sprzedaż w wypasie jakby co do kompletu...

Opublikowano

Dzięki wielkie zbychzz . Czekam na jakąkolwiek informacje. ;)

W razie coś spot dziś jest pod realem o wiadomym czasie (20). :D Do potem! :)

Opublikowano

Swistak dasz mi na pw jakis kontakt do siebie zeby sie ugadac jak juz w olsztynie bede ??

Opublikowano

No i mozna powiedziec ze w czartek odbyl sie spot a4 bo bylo nas trzech..a to w ostatnim czasie naprawde dobry wynik

Sorki 4ech bylo[emoji12]

Edytowane przez jaccov6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.